TVP1

| Pridėti pasirinkimą

Pn - 05-31
06:05 Jeden z dziesięciu - 16/113
06:35 Jaka to melodia? - odc. 4110
07:15 Wieczna miłość s.II - odc. 184 (seria 2. odc. 70)
08:05 Elif s.III - odc. 495
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Kwadrans polityczny
09:40 Blondynka - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Spiski
10:40 Komisarz Alex s.XI - odc. 140 (seria XI. odc. 10) - Zespół gra rocka
11:35 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 104 (seria VIII odc. 9) - Komediant
12:30 Korona królów - odc 232
13:00 Wiadomości
13:15 Agrobiznes
13:35 Agropogoda
13:40 Magazyn Rolniczy
13:55 Natura w Jedynce - Życie w błękicie
15:00 Elif s.III - odc. 496
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:15 ALARM!
16:35 Magazyn śledczy Anity Gargas - /115/
17:05 Wieczna miłość s.II - odc. 185 (seria 2. odc. 71)
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Jaka to melodia? - odc. 4111
19:00 Klan - odc. 3502
19:30 Korona królów - taka historia... - odc. 37 - Sukcesja tronu polskiego
19:55 Jeden z dziesięciu - 17/113
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:15 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Australia ( studio )
21:20 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Australia ( 1 set )
23:40 Czarny pies
02:20 Czarny pies
03:50 Jaka to melodia? - odc. 4112
04:45 Anja i mali czarownicy
05:45 Z pamięci - Marek Hłasko
05:50 Zakończenie dnia
Št - 06-01
06:10 Klan - odc. 3498
06:35 Klan - odc. 3499
06:55 Klan - odc. 3500
07:25 Sprawa dla reportera
08:20 Rok w ogrodzie
08:45 Rok w ogrodzie Extra
09:00 Pełnosprawni - odc. 303
09:25 wojsko - polskie.pl - odc. 55
09:50 Studio Raban
10:15 Rodzinny ekspres
10:45 Syn tej ziemi
11:15 Korona królów - odc 229
11:50 Korona królów - odc 230
12:20 Korona królów - odc 231
12:50 Korona królów - odc 232
13:30 Fascynujący świat - Sekrety niemowlaków
14:20 Z pamięci - Marek Hłasko
14:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia warszawska
15:05 Jak to działa - odc. 178 Zmierz się
15:40 Wiktoria s.II - odc 18 (seria 2, odc. 10) Ukojenie i radość, część druga
16:40 To był rok! - /10/
18:00 Teleexpress
18:20 Pogoda
18:30 Jaka to melodia? - odc. 4112
19:30 Stulecie Winnych - odc. 13
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:10 Rozmowa z kard. Kazimierzem Nyczem na Święto Dziękczynienia
21:20 ALARM!
21:40 Liga Mistrzów - Finał: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC ( studio )
21:55 Liga Mistrzów - Finał: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC ( 1 poł.)
00:15 Szalona odwaga
01:55 Milioner szuka żony
03:40 Szalona odwaga
05:35 Z pamięci - Marian Brandys
05:40 Zakończenie dnia
Se - 06-02
06:15 Klan - odc. 3501
06:40 Klan - odc. 3502
07:05 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
07:35 wojsko - polskie.pl - odc. 55
08:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
09:00 Tydzień
09:30 Zakochaj się w Polsce - odc. 122 Rydzyna
10:05 Ziarno - Co to jest przyjaźń?
10:35 Kłopoty z dziewczynami
12:25 Wiesz, że Cię kocham
12:55 Między ziemią a niebem
13:00 Regina Coeli
13:15 Między ziemią a niebem
13:45 Spotkanie ze Świętym
14:00 Z pamięci - Marian Brandys
14:10 BBC w Jedynce - Dynastie. Tygrysy
15:15 Głębia ostrości - /17/
15:45 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 10
16:45 The Wall. Wygraj marzenia - /53/
17:40 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Brazylia ( studio )
17:50 Siatkówka mężczyzn - Liga Narodów: Polska - Brazylia
20:05 Homilia Jana Pawła II na Placu Zwycięstwa w Warszawie 2 czerwca 1979 r.
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:30 Wsłuchiwać się w Papieża - widowisko z okazji rocznicy pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski.
23:35 Rewolucja
00:05 Zakochana Jedynka - Niania w Nowym Jorku
01:35 Jak Oskar komunę obalał
02:25 Niania w Nowym Jorku
04:15 Głębia ostrości - /17/
04:45 Ojciec Góra
05:45 Notacje - Zofia Teliga - Mertens - Nie Miałam Łatwego Życia
Pr - 06-03
06:00 Zakończenie dnia
06:05 Jeden z dziesięciu - 17/113
06:40 Jaka to melodia? - odc. 4111
07:15 Wieczna miłość s.II - odc. 185 (seria 2. odc. 71)
08:05 Elif s.III - odc. 496
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Kwadrans polityczny
09:40 Blondynka - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Festyn
10:40 Komisarz Alex s.XI - odc. 141 (seria XI. odc. 11) - Amnezja
11:35 Ojciec Mateusz s.VIII - odc. 105 (seria VIII odc. 10) - Artykuł
12:30 Korona królów - taka historia... - odc. 37 - Sukcesja tronu polskiego
13:00 Wiadomości
13:15 Agrobiznes
13:35 Agropogoda
13:45 BBC w Jedynce - Dynastie. Tygrysy
15:00 Elif s.III - odc. 497
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:15 ALARM!
16:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia na przedwiośniu
17:05 Wieczna miłość s.II - odc. 186 (seria 2. odc. 72)
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Jaka to melodia? - odc. 4114
19:00 Klan - odc. 3503
19:30 Korona królów - odc 233
19:55 Jeden z dziesięciu - 18/113
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:10 ALARM!
21:30 Leśniczówka - odc. 126
22:00 Solidarność według Krzysztofa Wyszkowskiego cz. 2
23:05 Do zakochania siedem lat
00:35 Ekstradycja 2 - odc. 3/9
01:05 Twardziele
02:50 Dziewczyny do wzięcia
03:40 Moje życie dla Niego
04:40 Notacje - Marek Siudym - Szczypta Wigoru, Szczypta Humoru
04:55 Zakończenie dnia

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau