| Cartoon Network

07:10 TEEN TITANS GO!
08:00 Steven Universe
08:15 Uncle Grandpa
08:25 THE AMAZING WORLD OF GUMBALL
09:15 Adventure Time
10:05 Ben 10: Omniverse
10:30 Ben 10: Omniverse
10:55 Batman: The Brave and The Bold
11:20 Batman: The Brave and The Bold
11:45 TEEN TITANS GO!
12:35 Total Drama Action
13:00 Total Drama Action
13:25 JOHNNY TEST
14:15 TEEN TITANS GO!
15:05 Grojband
15:30 Grojband
15:55 NEW DRAGONS: DEFENDERS OF BERK
16:20 Steven Universe
16:30 Uncle Grandpa
16:45 THE AMAZING WORLD OF GUMBALL
18:00 Adventure Time
18:25 REGULAR SHOW
19:15 Johnny Bravo
19:40 Dexter's Laboratory
20:05 Ed, Edd n Eddy
20:30 Cow & Chicken
20:55 Adventure Time

| Boomerang

05:20 Sylvester & Tweety Mysteries
05:50 The Tom & Jerry Show
06:15 The Garfield Show
06:40 NEW! Animaniacs
07:05 Tom & Jerry Kids
07:25 LAZYTOWN
08:00 Paddington Bear
08:25 LAZYTOWN
08:50 Pink Panther And Pals - Elements
09:05 Firehouse Tales
09:30 The Garfield Show
10:00 The Tom & Jerry Show
10:15 LAZYTOWN
10:45 Holiday Marathon: Animaniacs
12:05 Holiday Marathon: Krypto: The Superdog
13:00 Pink Panther And Pals - Elements
13:15 Baby Looney Tunes
13:40 Tom and Jerry Tales
13:55 Krypto The Superdog
14:20 Sylvester & Tweety Mysteries
14:50 The Tom & Jerry Show
15:15 The Garfield Show
15:40 NEW! Animaniacs
16:05 Tom & Jerry Kids
16:25 LAZYTOWN
16:50 A Pup Named Scooby-Doo
17:15 Baby Looney Tunes
17:35 Sylvester & Tweety Mysteries
18:00 The Garfield Show
18:30 LAZYTOWN
19:00 Scooby Doo Where Are You!
19:25 Looney Tunes
19:35 The Tom & Jerry Show
20:00 Tom & Jerry
20:15 Tom & Jerry Tales
20:40 Scooby Doo Where Are You!
21:05 Cartoonito Tales
21:20 Pink Panther and Pals
21:40 The Garfield Show
22:10 Animaniacs
22:35 Tom & Jerry Kids
23:00 Paddington Bear
23:20 LAZYTOWN
23:45 Pink Panther And Pals - Elements
00:05 Firehouse Tales
00:30 The Garfield Show
00:55 The Tom & Jerry Show
01:15 LAZYTOWN
01:45 Holiday Marathon: Tom & Jerry Tales
Kangadoofus/You're Lion/Monkey Chow/Catfish Folly/Babysitting Blues/Game of Mouse and Cat/Bats What I Like About the South/Fraidycat Scat/Tomb It May...
03:05 Holiday Marathon: The Garfield Show
04:00 Pink Panther And Pals - Elements
04:15 Baby Looney Tunes
04:40 Tom and Jerry Tales
04:55 Krypto The Superdog

| Nickelodeon

05:00 Renford Rejects: Go Kart Go!
05:25 Summer in Transylvania: Kiss of the Wolfboy
05:45 Genie in the House: For Your Spies Only
06:10 House of Anubis: House of Truth
06:35 House of Anubis: House of Hieroglyphs
07:00 T.U.F.F. Puppy: Close Encounters of the Doomed Kind; Golden Retriever
07:25 T.U.F.F. Puppy: Rat Trap; Agent of the Year
08:00 True Jackson VP: Mystery in Peru - Part 2
08:30 iCarly: iReunite with Missy
09:00 Victorious: Three Girls and a Moose
09:30 Every Witch Way
10:00 The Thundermans: Ditch Day
10:30 Sam & Cat: The Brit Brats
11:00 iCarly: iWant my Website Back
11:30 Victorious: Tori Fixes Beck & Jade
12:00 The Haunted Hathaways: Haunted Doll
12:30 Figure It Out
13:00 SpongeBob SquarePants: Squidward's School for Grown-Ups; Oral Report
13:30 Sam & Cat: Babysitter War
14:00 Wendell & Vinnie: Rule Breakers & Date Makers
14:30 See Dad Run: See Dad Host a Playgroup
15:00 Drake and Josh: Really Big Shrimp - Part 1
15:30 Drake and Josh: Really Big Shrimp - Part 2
16:00 iCarly: iMust Have Locker 239
16:30 Victorious: Robbie Sells Rex
17:00 Extreme Babysitting: There Really Is a Party In My Hair
17:30 Drake and Josh: Helen's Surgery
18:00 iCarly: iCarly Awards
18:30 Victorious: The Bad Roommate
19:00 Sam & Cat: Goomer Sitting
19:30 PREMIERE Every Witch Way
20:00 iCarly: iPsycho - Part 1
20:30 iCarly: iPsycho - Part 2
21:00 The Thundermans: Ditch Day
21:30 The Haunted Hathaways: Haunted Dog
22:00 Sam & Cat: Toddler Climbing
22:30 Avatar: The Legend of Korra: Out of the Past
23:00 Wendell & Vinnie: Of Mothers & Gardens
23:30 See Dad Run: See Dad Host a Playgroup
00:00 iCarly: iTwins
00:30 iCarly: iTake on Dingo
01:00 House of Anubis: House of Pi
01:30 Summer in Transylvania: It Lived in a Brain Jar
02:00 Teleshopping

| PinGviniUkas TV

07:02 Milton
07:07 Milton
07:12 Plastilininis kaimelis. 10-a serija
07:21 Nuostabi sala. 18-a serija
07:44 Rait
08:11 Vasios Kurolesovo nuotykiai
08:36 Trečiosios planetos paslaptis
09:23 Velniukas su pūkuota uodega
09:39 38 papūgos Nr.9. Didysis uždarymas
09:48 38 papūgos Nr.10. Miela vaizdinė priemonė
09:58 Magiškas kubas
11:13 Milton
11:18 Milton
11:23 Valtelės rūke
11:33 Skraidančio šuniuko nuotykiai Niujorke
11:45 Mummi Troll
12:09 Raganėlė
12:23 Bobikas svečiuose pas Barbosą
12:32 Tai bent tigras
12:41 Ežiukas rūke
12:51 Kaip Liūtukas ir Vėžliukas dainą dainavo
13:00 Mažylis žaliomis kelnytėmis
13:10 Kartagenos nuotykiai
14:29 Milton
14:35 Milton
14:40 Valgysime viską
14:51 Šrederio pasiuntinis
15:13 Franklinas
15:38 Grafas Drakula
15:52 Pirmą kartą arenoje
16:02 Užburtas berniukas
16:45 Pagrandukas
16:55 Kubikas ir Tobikas
17:03 Mauglis. Sugrįžimas pas žmones
17:23 Adi nuotykiai povandeniniame pasaulyje. 1-a serija
18:40 Milton
18:45 Milton
18:50 Valtelės ir žuvėdra
19:00 Skraidančio šuniuko nuotykiai Romoje
19:12 Võlumaa Ozz
19:37 Dalmatinas
19:50 Dovana drambliukui
20:00 Dramblys ir skrudzėlė
20:10 Stebuklingas varpelis
20:29 Kaip grybai su žirniais kariavo
20:48 Stebuklingas lotosas
21:39 Milton
21:44 Milton
21:49 Kaip draugauti
21:58 Nuostabi sala. 20-a serija
22:20 Žydrasis drambliukas
22:30 Gobšus Kuzia
22:40 Žvėrių žiemojimas
22:50 Kevin