TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Pn - 10-29
00:55 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał
01:15 Boks - Gala MB Boxing Night #10 cz 2 (studio)
01:25 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
03:30 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał
05:50 Boks - Gala DAZN w Londynie, O2 Arena (m.in. O. Usyk - D. Chisora)
06:30 Sportowy Wieczór
06:40 Zakończenie dnia
07:10 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Kajakarstwo - polskie finały
08:25 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: wioślarstwo - polskie finały
09:30 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 1
11:00 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
12:30 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy (studio)
12:40 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
15:05 Boks - Gala w Paryżu - S. Cissokho - I. Iliev
15:30 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
18:00 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 2
19:10 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 8.seria: Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg
21:00 Boks - Gala MB Boxing Night #10 (studio)
21:05 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz cz 1
23:00 Sportowy Wieczór
23:20 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz cz 2
Št - 10-30
02:55 Boks - Gala Montreal - podsumowanie
05:05 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin
06:50 Zakończenie dnia
07:05 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
08:35 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
09:20 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 2
10:45 Stan futbolu
11:40 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 9.kolejka: GKS Katowice - Medyk Polomarket Konin
13:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.seria (#1): Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
15:55 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 15.kolejka: Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
18:05 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: lekkoatletyka - podsumowanie
20:25 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin (studio)
20:35 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin
00:00 Sportowy Wieczór
00:45 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz - podsumowanie
03:25 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz - podsumowanie
05:35 Boks - Gala w Miami: walka wieczoru Canelo Saul Alvarez - Avni Yildirim
Se - 10-31
06:30 Zakończenie dnia
07:00 Sportowy Wieczór
07:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
09:50 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 3
11:45 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
13:10 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
13:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga, 7.seria (#2): MKS Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
15:50 Pierwsza Dama
17:00 Strongman - Liga Mistrzów - Portugalia
18:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (studio)
18:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:45 Muhammad i Larry
00:50 IO Tokio 2020 - Polskie medale
01:40 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
02:45 Boks - Gala Bokserska: Marco Antonio Barrera vs. Juan Manuel Marquez
04:55 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
Pr - 11-01
06:50 Zakończenie dnia
06:55 Sportowy Wieczór
07:40 100 lat polskiego sportu
08:45 GOL
09:40 GOL
10:40 Pierwsza Dama
11:50 RETRO TVP SPORT - Ayrton Senna
13:25 RETRO TVP SPORT - Legia - Manchester City (1979)
15:20 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienie o Ryszardzie Szurkowskim
15:40 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
16:50 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienia o Zbigniewie Pacelcie i Wojciechu Zabłockim
17:15 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Wojciech Zabłocki
17:35 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienie o Zenonie Plechu
18:05 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienie o Marku Tokarskim
18:30 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienia o Adamie Musiale i Gerdzie Mullerze
18:55 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, MŚ 74 - RFN - POLSKA
19:30 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienia o Paolo Rossim i Diego Maradonie
20:00 Bohaterowie mistrzostw świata: Paolo Rossi i największe gwiazdy futbolu
21:45 Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - Polskie medale
22:50 Sport w filmie dokumentalnym - "Tragedia na Hillsborough"
00:40 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
02:15 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin
04:10 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz - podsumowanie

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau