TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Št - 10-23
06:40 Zakończenie dnia
07:00 Sportowy Wieczór
07:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Łódź: Polska - Norwegia
09:35 Rozmowy przy stole
09:55 Boks - Gala Montreal walka wieczoru: Oscar Rivas - Ryan Rozicki
11:00 Stan futbolu
11:55 Lekkoatletyka - Gala Złote Kolce 2021
13:45 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/22 - 3 kolejka: Benfica Lizbona - Bayern Monachium
15:50 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 14.kolejka: KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
17:55 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (studio)
18:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
21:00 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane (studio)
21:10 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane cz. 1
22:55 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane (studio)
23:05 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane cz. 2. (walki wieczoru: M. Masternak - A. Xhoxhaj i F. Czerkaszyn - G. Coria)
00:45 Sportowy Wieczór
03:05 Sporty walki - Kickboxing - Gala Enfusion #103 w Wuppertalu
04:45 Sporty walki - Gala MMA Bellator (#269), Moskwa
Se - 10-24
06:15 Zakończenie dnia
06:55 Sportowy Wieczór
07:15 SIŁACZ
07:55 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Roubaix - Dzień 4
09:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
11:45 Rozmowy przy stole - Sebastian Mila
12:05 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane: M. Masternak - A. Xhoxhaj
12:55 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane cz. 2. F. Czerkaszyn - G. Coria
14:00 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Roubaix - Dzień 5
18:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.seria (#2): Łomża Vive Kielce - MMTS Kwidzyn
20:15 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
22:15 Sportowy Wieczór
22:55 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane - podsumowanie
01:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 1.
01:25 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 2.
03:30 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane: M. Masternak - A. Xhoxhaj
04:15 Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #8 - Kielce - podsumowanie
05:55 Zakończenie dnia
Pr - 10-25
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - siatkówka K - Finał
09:15 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Roubaix - Dzień 5
11:10 Lekkoatletyka - Gala Złote Kolce 2021
12:55 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane - podsumowanie
14:55 Rozmowy przy stole - Maciej Murawski
15:10 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 14.kolejka: KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
17:10 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
19:10 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Sporty walki - Kickboxing - Gala Enfusion #103 w Wuppertalu
01:20 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 3.
03:30 Boks - Gala w Carson: Rigondeaux - Casimero
04:30 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane - podsumowanie
An - 10-26
06:20 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - piłka ręczna K - Finał
08:50 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
10:50 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Łódź: Polska - Norwegia
12:50 Boks - Gala Montreal - podsumowanie
15:05 Strongman - Liga Mistrzów - Finlandia
16:05 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
18:15 GOL
20:10 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania (studio)
20:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Sporty walki - Gala MMA Bellator (#269), Moskwa
03:05 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał cz. 2

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau