TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Se - 09-26
06:25 Zakończenie dnia
06:50 Sportowy Wieczór
07:30 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 1.
09:05 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
11:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
13:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#2): MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
15:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
18:15 Wyścigi konne - Służewiec 2021: Wielka Warszawska
19:10 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 10.kolejka: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
21:20 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (1): Maroko - Brazylia
22:35 Sportowy Wieczór
23:15 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (2): Rosyjska Federacja Piłkarska - Argentyna
00:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
02:15 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
04:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 6
Pr - 09-27
06:00 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - Tenis ziemny; singiel 1/2 finału: Djokovic -Zverev
08:55 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
10:50 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet
12:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
13:50 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 10.kolejka: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
15:50 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 2.
17:25 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (3):
19:05 Wyścigi konne - Służewiec 2021: Wielka Warszawska
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (4):
21:40 GOL
23:20 Sportowy Wieczór
00:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/2022 - skróty meczów 1 kolejki
01:40 Boks - Gala Bokserska: Saul "Canelo" Alvarez vs. Matthew Hatton
04:05 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 1.
An - 09-28
06:05 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:10 IO Tokio 2020 - Wydarzenia dnia - Siatkówka mężczyzn - 1/2 F: Brazylia - Rosja
09:25 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 1.
10:55 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 6.kolejka: UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
12:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału - Podsumowanie (skrót z 4 meczów)
14:30 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
16:40 GOL
18:35 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga 5.seria: MKS Perła Lublin - Zagłębie Lubin (studio)
18:55 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga 5.seria: MKS Perła Lublin - Zagłębie Lubin
20:55 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Wisła Kraków - AC Parma 2002 rok
23:05 Boks - Gala Tymex Boxing Night #18: Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
00:00 Sportowy Wieczór
00:40 Boks - Gala w Paryżu - T. Yoka - P. Milas
02:20 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: lekkoatletyka - podsumowanie
04:40 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 2.
Tr - 09-29
06:30 Zakończenie dnia
06:40 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - siatkówka M - Finał: Rosja - Francja
09:15 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 2.
10:50 Piłka nożna - Eliminacje MŚ 2022, Warszawa: Polska - Albania
12:55 Pełnosprawni - odc. 420
13:25 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
15:00 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Wisła Kraków - AC Parma 2002 rok
17:20 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału - Podsumowanie (skrót z 4 meczów)
18:55 Mecz dnia
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/2 finału (1):
21:35 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/22 - 2 kolejka: Juventus F. C. - Chelsea F. C. (studio)
22:05 Boks - Gala z Los Angeles - walka wieczoru: Marco Antonio Barrera - Soto Karass
22:45 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/22 - 2 kolejka: Juventus F. C. - Chelsea F. C.
23:05 Boks - Gala w Meksyku - walka wieczoru: Julio Cesar Chavez - Hector Camacho jr
23:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/2022 - skróty meczów 2 kolejki
01:10 Boks - Gala w Paryżu - Michałkin - Bauderlique
01:45 Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 - podsumowanie
04:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 3.

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau