TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

An - 09-21
06:10 Zakończenie dnia
06:25 Sportowy Wieczór
06:55 IO Tokio 2020 - Piłka wodna mężczyzn - finał: Grecja - Serbia
08:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
09:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs indywidualny (2)
11:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 3 - jazda na czas juniorek (do lat 18)
13:30 Piłka nożna - eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Gdańsk: Polska - Belgia
15:30 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Marian Zieliński
15:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 3 - jazda na czas juniorów (do lat 18)
18:15 PN - Eliminacje MŚ kobiet: Armenia - Polska studio
18:25 PN - Eliminacje MŚ kobiet: Armenia - Polska
20:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/22 - 1 kolejka: Inter Mediolan - Real Madryt
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#263), Uncasville, USA
05:30 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: walka wieczoru: D. Jacobs - G. Rosado
Tr - 09-22
06:25 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:10 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: lekkoatletyka - podsumowanie
09:35 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Siatkówka plażowa - finał kobiet
10:35 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3: Polska - Łotwa, Polska - Japonia
11:20 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3, Polska - Serbia, Polska - ROC
12:05 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Armenia - Polska
14:05 Pełnosprawni - odc. 419
14:30 Lucyna
15:10 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 4 - jazda na czas drużyn mieszanych
18:05 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga - Fanały
18:55 Sport w filmie dokumentalnym - "Wielki Garrincha"
19:25 Sport w filmie dokumentalnym - "Maradona 86"
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#2): A2 - C2: Wenezuela - Monako
21:40 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#1): B1 - 3ACD: Rosyjska Federacja Piłkarska - Wietnam
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 4 - jazda na czas drużyn mieszanych
00:50 EURO 2020 - 1/2F (1): Włochy - Hiszpania
03:45 Sporty walki - MMA - Bellator (#265), Sioux Falls, USA
05:25 Boks - Gala w Arlington: walka wieczoru: E. Spence Jr - D. Garcia
Kt - 09-23
06:20 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:05 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: siatkówka M - podsumowanie
09:25 IO Tokio 2020 - siatkówka plażowa M FINAŁ
10:25 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M; POL - CHN i POL - NED
11:10 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M; Polska - Belgia + Finał
12:00 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Janusz Pyciak - Peciak
12:20 Boks - Gala Bokserska: Williams vs. Lara
15:25 Strongman - Liga Mistrzów - Niemcy
16:20 Sport w filmie dokumentalnym - "Barbosa: człowiek, Który Doprowadził Brazylię do Łez"
16:50 Sport w filmie dokumentalnym - "Tajemnica Pucharu Rimeta"
17:25 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#4): Argentyna - Paragwaj
19:10 IO Tokio 2020 - Zapasy mężczyzn: walki T. Michalika
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#5): Brazylia - Japonia
21:45 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#3): Kazachstan - Tajlandia
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 RING TVP SPORT
00:40 EURO 2020 - 1/2F (2): Anglia - Dania
01:10 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#6): Uzbekistan - Iran
01:35 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#6): Uzbekistan - Iran
02:35 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
04:30 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Boks - Finały
Pn - 09-24
06:30 Sportowy Wieczór
07:00 Zakończenie dnia
07:10 IO Tokio 2020 - siatkówka K - Finał: Brazylia - USA
09:10 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny juniorów (do lat 18)
12:25 Strongman - Liga Mistrzów - Niemcy
13:30 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga - Finały
14:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny orlików (do lat 23)
18:55 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 4.seria: MKS Piotrcovia - EKS Start Elbląg
20:50 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 (studio)
21:00 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18: Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
23:00 Sportowy Wieczór
23:20 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
00:30 Sportowy Wieczór
01:45 EURO 2020 - Finał: Włochy - Anglia
05:10 Sporty walki - MMA Bellator (#266), San Jose

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau