Insurgentė (Insurgent)

2021-06-25 21:15 per

2015 m. JAV. Fantastinis filmas.
Rež. Robert Schwentke. Vaid.: Naomi Watts, Kate Winslet, Ray Stevenson, Maggie Q, Theo James, Miles Teller, Jai Courtney, Shailene Woodley, Zoë Kravitz.
Reitingas: N-13

Ateities pasaulyje, kuriame žmonės gyvena suskirstyti į penkias bendruomenes, Trisė išsiskiria savybėmis, būdingomis ne vienai, bet kelioms bendruomenėms. Bijodama tapti Atstumtąja, mergina nuslepia savo charakterio daugialypiškumą ir pasirenka Ryžtingųjų bendruomenę. Tačiau jos miesto vadovė Džanina greitai perpranta Trisę ir supranta, kad mergina kelia pavojų dabartinės santvarkos stabilumui.

Trisė priversta bėgti. Kartu su ištikimu Ketvirtuoju mergina siekia išsiaiškinti, kokias paslaptis saugo Pasiaukojantieji ir kodėl Išmintingųjų bendruomenė, vadovaujama Džaninos, siekia juos sustabdyti. Pavojingos situacijos ir skaudūs pasirinkimai vėl ima vyti vienas kitą. Trisė suvokia, kad jos gyvenimas niekuomet nebebus toks, kaip kitų bendruomenių narių. Dar daugiau – ji pamažu supranta, kad jos sprendimai gali pakeisti ir visos žmonijos istoriją.


Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau