TVP Historia

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 09-22
07:45 Był taki dzień - 22 września
07:47 Komunikaty Wojenne - odc. 23
07:50 Radio Powstańcze "Błyskawica" - 22 września 1944
08:00 Historia Polski - Marsz wyzwolicieli
09:00 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 53
09:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych
09:40 Kresowym szlakiem: Zaleszczyki
10:05 Ścieżki pamięci - odc. 7/10 Egzekucje na Mokotowie
10:15 W labiryncie - odc. 79 Namiętność
10:50 Na krawędzi życia
11:30 Polska i świat z historią w tle - Westerplatte - jeszcze jedna historia
11:55 Święte miejsca Jerozolimy
13:00 Taśmy bezpieki - odc. 17 Plany operacyjne ludowego Wojska Polskie
13:30 Śladami zbrodni i walki 1944 - 1956 - Lublin
14:00 Podróże z historią - odc. 1 Latarnie polskiego wybrzeża
14:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Poniec
15:15 Sensacje XX wieku - Śmierć marszałka
16:10 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Bastion cz. 2/2
16:40 Źródła naszej cywilizacji - odc. 4/6
17:45 Historia Polski - Msza za miasto Grodno
18:20 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego
18:50 Pogranicze w ogniu - odc. 24 (ost.)
20:00 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 53
20:10 Goniec historyczny IPN - odc. 2
20:45 Sensacje XX wieku - Najważniejsza bitwa Churchilla
21:40 Niecała nieprawda czyli PRL w DTV - odc. 4
22:20 Odkryć tajemnicę - 3/6
23:20 Trzecia granica - odc. 5 - Nieznajoma z baru Bolero
00:20 Spór o historię - Niemiecka polityka historyczna
00:55 Ośmiornica - s. 4 odc. 10/12
02:00 Rzeczpospolita partyzancka - A potem nazwali go bandytą
03:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych
03:30 Trzecia granica - odc. 5 - Nieznajoma z baru Bolero
04:30 Zakończenie dnia
Rytoj - 09-23
05:05 Pod biało - czerwoną banderą - Wielkie dni małej floty
05:30 Zakończenie dnia
07:45 Był taki dzień - 23 września
07:47 Komunikaty Wojenne - odc. 23
07:50 Radio Powstańcze "Błyskawica" - 23 września 1944
08:00 Śladami czarnych faraonów
09:05 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 54
09:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 4 Zamek w Baranowie Sandomierskim
09:40 Regiony z Historią - Powiat Warszawski Zachodni - wieki średnie
10:10 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 5. Wyspa
10:35 Szaleństwo Majki Skowron - odc. 6. Kłusownik
11:15 Okrasa łamie przepisy - Pochodzenie ma znaczenie
11:50 Ginące cywilizacje - Niewidzialni z Borneo. Plemię Punan odc. 28
13:00 Life - Życie. cz. 4. Ryby
14:00 Dawne światy - odc. 4/8
15:15 Szerokie tory - Szerokie tory. Antyputyniści
15:50 Wielka Gra
16:50 Spór o historię - Władcy polscy: Kazimierz IV Jagiellończyk
17:35 Lądowanie w Oxfordzie
18:25 Pod biało - czerwoną banderą - Wielkie dni małej floty
19:00 Droga - odc. 4/6 - Pasażer z nożem w kieszeni
20:00 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 54
20:15 Najdziwniejsza broń na świecie - odc. 2/6
21:20 Honor generała
22:25 Rzeka kłamstwa - odc. 5
00:15 Szerokie tory - Jeden dzień z życia prezenterów telewizyjnych w Moskwie
00:45 Ośmiornica - s. 4 odc. 11/12
01:05 Komandoria - cz 1/8
01:55 Abu Haraz
03:25 Śmieciarz - odc. 1
Poryt - 09-24
07:45 Był taki dzień - 24 września
07:47 Komunikaty Wojenne - odc. 23
07:50 Radio Powstańcze "Błyskawica" - 24 września 1944
08:00 Święte miejsca Jerozolimy
09:00 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 55
09:15 Droga od Chrystusa do Konstantyna - odc. 4/6
10:20 Czarne chmury - odc. 6/10 - Intryga
11:20 Okrasa łamie przepisy - W kaszubskim garnku
11:50 Ginące cywilizacje - Zdobywcy Oceanu Spokojnego odc. 29
13:00 Ziemia, planeta roślin - Życiodajne światło - odc. 1/3
14:20 Źródła naszej cywilizacji - odc. 4/6
15:20 Szerokie tory - Szkoła kadetek
15:50 Jadzia
17:35 Wielka Gra
18:30 Ex Libris - odc. 309
19:00 Droga - odc. 5/6 - Rysopis uwodziciela
20:05 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 55
20:15 Z archiwum IPN - Samoobrona Ziemi Grodzieńskiej
20:45 Nieznana Białoruś. - Cerkiew na Granicy
21:25 Śmieciarz - odc. 1
23:10 Osso moje Osso
00:00 Odkryć tajemnicę - 3/6
02:00 Pierwsza wojna światowa - odc. 5 Lotnicy
02:50 Pierwsza wojna światowa - odc. 6 Bastion wolności
03:50 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 55
04:10 Zakończenie dnia
Pr - 09-25
07:45 Komunikaty Wojenne - odc. 24
07:50 Radio Powstańcze "Błyskawica" - 25 września 1944
08:00 Historia Polski - Msza za miasto Grodno
08:40 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego
09:00 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 56
09:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho
09:40 Koło historii - Brygada
10:20 W labiryncie - odc. 80 Kolacja we dwoje
10:55 Deyna
11:40 Dziedzictwo starożytnych cywilizacji (rob.) odc. 4/8
12:45 Akcja pod Arsenałem
14:30 Niecała nieprawda czyli PRL w DTV - odc. 4
15:00 Sensacje XX wieku - Najważniejsza bitwa Churchilla
15:55 Encyklopedia II wojny światowej - Bunkry Dover
16:25 Spór o historię - Władcy polscy: Aleksander Jagiellończyk
17:05 Ziemia, planeta roślin - Życiodajne światło - odc. 1/3
18:05 Ex Libris - odc. 309
18:40 Czas honoru - odc. 1 Skok
19:35 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 56
19:45 Flesz historii - odc. 357
20:10 Sensacje XX wieku - Goering
21:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Archeologia w diabelskim gnieździe
21:40 W poszukiwaniu Wikingów - odc. 2/3
22:45 Trzecia granica - odc. 6 - Order z księżyca
23:55 Ostatnia tajemnica Romanowów
00:10 Akcja pod Arsenałem
01:35 Sport w filmie dokumentalnym - "Cuda na Lodzie"
02:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho
03:35 Trzecia granica - odc. 6 - Order z księżyca
04:55 Zakończenie dnia