TVP1

| Pridėti pasirinkimą

Vakar - 07-25
01:30 Syn s.I - odc. 5
01:45 Zgotuj im piekło, Malone
03:25 IO Tokio 2020 - studio
03:35 IO Tokio 2020 - wioślarstwo, tenis stołowy, siatkówka plażowa, judo,wioslarstwo - 1/4 finału + semi;
05:45 Zakończenie dnia
05:55 IO Tokio 2020 - Koszykówka M: 3x3 Polska - Serbia
06:25 IO Tokio 2020 - STUDIO + judo, taekwondo, boks
07:00 IO Tokio 2020 - kajakarstwo slalom, szermierka floret K ind., judo kat.52kg K, boks
08:55 IO Tokio 2020 - STUDIO kajakarstwo slalom, strzelectwo, szermierka, kolarstwo
09:55 IO Tokio 2020 - siatkówka plażowa: Polska - Maroko
11:00 IO Tokio 2020 - boks, judo, szermierka
12:10 IO Tokio 2020 - studio
12:25 IO Tokio 2020 - studio
12:35 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M, elim. Polska - ROC
13:10 IO Tokio 2020 - studio
13:25 IO Tokio 2020 - boks, judo
14:35 IO Tokio 2020 - studio
14:55 IO Tokio 2020 - koszykówka M: Francja - USA
16:55 IO Tokio 2020 - STUDIO - ew. Finał Floret K
18:00 Teleexpress
18:20 Pogoda
18:30 Jaka to melodia? - odc. 4505
19:25 Stulecie Winnych s.I - odc. 9
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:15 Królowa i konkwistador - odc. 20
22:10 Olimpijski Wieczór
22:40 Zakochana Jedynka - Młoda Wiktoria
Šiandien - 07-26
00:35 Karol i Diana: prawda o ślubie
01:55 Świat bez fikcji - Trolle w natarciu
02:55 IO Tokio 2020 - studio
03:05 IO Tokio 2020 - wioślarstwo - semi + FINAŁx2
03:30 IO Tokio 2020 - wioślarstwo - semi + FINAŁx2, taekwondo ,
04:35 IO Tokio 2020 - studio
04:50 IO Tokio 2020 - wioślarstwo, judo 63 kg K ;
05:25 IO Tokio 2020 - szermierka, szpada K drużynowa, 1/4 finału
05:50 IO Tokio 2020 - judo, kat 57K
06:15 Zakończenie dnia
07:15 IO Tokio 2020 - studio
08:10 IO Tokio 2020 - siatkówka M: Polska - Włochy
10:10 IO Tokio 2020 - studio
11:00 IO Tokio 2020 - judo kat.57kg K
11:40 IO Tokio 2020 - studio
12:15 IO Tokio 2020 - judo; judo sesja finałowa , kat.57kg K
13:00 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M, Polska - Chiny
13:30 IO Tokio 2020 - studio
13:50 IO Tokio 2020 - podnoszenie ciężarów; 55K
15:50 IO Tokio 2020 - studio
16:20 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M; Polska - Holandia
16:55 IO Tokio 2020 - studio
18:00 Teleexpress
18:15 Jaka to melodia? - odc. 4531
18:55 Dzikie pszczoły - Odc. 21
19:50 Jeden z dziesięciu - 18/122
20:20 Tour de Pologne - kronika
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:10 ALARM!
21:35 Królowa i konkwistador - odc. 21
22:30 Królowa i konkwistador - odc. 22
23:25 Olimpijski Wieczór
00:10 Tylko miłość
01:20 Serial fabularny
02:10 IO Tokio 2020 - studio
02:40 IO Tokio 2020 - wioślarstwo
05:05 IO Tokio 2020 - studio
05:15 Zakończenie dnia
Rytoj - 07-27
06:25 IO Tokio 2020 - szermierka, judo; boks, taekwondo
07:40 IO Tokio 2020 - szermierka, judo; szpada K drużyn.
08:35 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M; Polska - Belgia
09:15 IO Tokio 2020 - kolarstwo MTB - cross K
10:55 IO Tokio 2020 - siatkówka plażowa: Polska - Chiny
12:00 IO Tokio 2020 - studio
12:25 IO Tokio 2020 - szermierka, judo; szpada K drużyn, taekwondo
13:30 IO Tokio 2020 - studio
13:55 IO Tokio 2020 - siatkówka plażowa: Polska - Niemcy
15:00 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3; 1/4 finału M
15:35 IO Tokio 2020 - studio
15:50 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3; 1/4 finału K
16:20 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3; 1/4 finału M
17:00 IO Tokio 2020 - studio
18:00 Teleexpress
18:15 Jaka to melodia? - odc. 4532
18:55 Dzikie pszczoły - Odc. 22
19:50 Jeden z dziesięciu - 19/122
20:20 Tour de Pologne - kronika
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:10 ALARM!
21:35 Królowa i konkwistador - odc. 23
22:30 Królowa i konkwistador - odc. 24
23:25 Olimpijski Wieczór
00:15 Ocaleni
02:15 wojsko - polskie.pl - odc. 161
02:40 IO Tokio 2020 - studio
03:15 IO Tokio 2020 - wioślarstwo
05:20 IO Tokio 2020 - judo 78 kg K, judo 100 kg M, pływanie FINAŁY x5
05:25 IO Tokio 2020 - kolarstwo - jazda indywidualna na czas K
Poryt - 07-28
06:15 Zakończenie dnia
07:05 IO Tokio 2020 - studio
07:35 IO Tokio 2020 - koszykówka M, grupa A; USA - Iran
09:35 IO Tokio 2020 - studio
10:15 IO Tokio 2020 - siatkówka M Polska - Wenezuela
12:15 IO Tokio 2020 - STUDIO, judo, pływanie, boks 75kg K
13:35 IO Tokio 2020 - boks, kat 81kg M, 1/8 finału
14:55 IO Tokio 2020 - studio
15:10 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M, mecz o 3 miejsce;
15:50 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 K, mecz o 1 miejsce
16:25 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M, mecz o 1 miejsce;
17:00 IO Tokio 2020 - studio
17:15 IO Tokio 2020 - Ceremonia medalowa koszykówka 3x3 M;
17:25 IO Tokio 2020 - studio
18:00 Teleexpress
18:15 Jaka to melodia? - odc. 4533
18:55 Dzikie pszczoły - Odc. 23
19:50 Jeden z dziesięciu - 20/122
20:20 Tour de Pologne - kronika
20:25 Sport
20:30 Wiadomości
21:05 Pogoda
21:10 ALARM!
21:35 Królowa i konkwistador - odc. 25
22:30 Królowa i konkwistador - odc. 26
23:25 Olimpijski Wieczór
00:10 Wierna
01:30 Serial fabularny
02:15 IO Tokio 2020 - studio
02:55 IO Tokio 2020 - lekkoatletyka, judo +100 kg M, boks 69kg K

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau