TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Tr - 11-03
06:05 Boks - Gala w Las Vegas: A.Kownacki - R.Helenius
06:25 Sportowy Wieczór
06:40 Zakończenie dnia
07:10 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Wisła Kraków - AC Parma 2002 rok
08:25 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Wisła Kraków - AC Parma 2002 rok
09:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
10:15 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
11:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 1.
12:55 Boks - Gala Bokserska: Pacquiao vs. De La Hoya
14:00 Pełnosprawni - odc. 425
14:30 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, kwalifikacje do Ligi Mistrzów - IFK Goeteborg - Legia Warszawa
15:30 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, kwalifikacje do Ligi Mistrzów - IFK Goeteborg - Legia Warszawa
16:30 Mecz dnia
17:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 2
20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski
20:30 4-4-2 - magazyn piłkarski
21:00 Liga Mistrzów 2021/22 - studio
22:00 Boks - Gala w Los Angeles: J. Fortuna - A. Lozada
22:45 Liga Mistrzów 2021/22 - studio
23:05 Boks - Gala w Los Angeles: A. Dulay - J. L. Gallegos
23:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
02:00 Boks - Gala w Arlington, Teksas - podsumowanie
04:15 Sporty walki - Gala MMA Armia Fight Night (#11), Żywiec
Kt - 11-04
06:10 Zakończenie dnia
07:00 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, Puchar UEFA - Wisła Kraków - Shalke 04 Gelsenkirchen z 2002
08:00 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, Puchar UEFA - Wisła Kraków - Shalke 04 Gelsenkirchen z 2002
09:10 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
10:10 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
11:15 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 2
13:05 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Waldemar Baszanowski
13:30 Strongman - Liga Mistrzów - Rosja
14:30 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
15:25 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
16:30 Mecz dnia
17:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 3
18:45 Piłka nożna - Liga Europy 2021/22, - studio
19:35 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Władysław Komar
19:55 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski (#1): Szwecja - Polska
20:50 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski (#1): Szwecja - Polska
21:40 Piłka nożna - Liga Europy 2021/22, Legia Warszawa - SSC Napoli (studio)
22:30 Sportowy Wieczór
23:05 RING TVP SPORT
00:10 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 3
01:40 Sporty walki - Gala MMA Armia Fight Night (#12) Łódź (studio)
02:00 Sporty walki - Gala MMA Bellator (#270) w Dublinie
03:35 Boks - Gala Challenger's Boxing Night #2 Turek cz. 2
05:45 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: walka wieczoru: D. Jacobs - G. Rosado
Pn - 11-05
06:35 Sportowy Wieczór
06:45 Zakończenie dnia
07:15 Sport w filmie dokumentalnym - "Dopaść Tysona"
08:45 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 3
10:40 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski (#1): Szwecja - Polska
11:25 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski (#1): Szwecja - Polska
12:20 Strongman - Liga Mistrzów - Finlandia
13:20 Boks - Gala Bokserska: Hopkins vs Pascal
16:25 RING TVP SPORT
17:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 4
19:40 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 9.seria: Młyny Stoisław Koszalin - Suzuki Korona Handball Kielce
20:35 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 9.seria: Młyny Stoisław Koszalin - Suzuki Korona Handball Kielce
21:30 Sporty walki - Gala MMA Armia Fight Night (#12) Łódź - cz. 1
23:30 Sportowy Wieczór
23:45 Sporty walki - Gala MMA Armia Fight Night (#12) Łódź - cz. 2
02:30 Boks - Gala w Las Vegas - walka wieczoru: Canelo Alvarez - Caleb Plant
Št - 11-06
07:00 Zakończenie dnia
08:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
09:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
11:00 Stan futbolu
11:55 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 10.kolejka: Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna
14:00 Tenis stołowy - Liga Mistrzów: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Fakel Gazprom Orenburg
14:30 Tenis stołowy - Liga Mistrzów: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Fakel Gazprom Orenburg
15:00 Tenis stołowy - Liga Mistrzów: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Fakel Gazprom Orenburg
15:35 Tenis stołowy - Liga Mistrzów: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Fakel Gazprom Orenburg
16:05 Tenis stołowy - Liga Mistrzów: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Fakel Gazprom Orenburg
16:55 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski (#2): Szwecja - Polska
17:50 Piłka ręczna mężczyzn - mecz towarzyski (#2): Szwecja - Polska
18:55 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 16.kolejka: Olimpia Elbląg - Chojniczanka 1930 Chojnice
20:00 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 16.kolejka: Olimpia Elbląg - Chojniczanka 1930 Chojnice
21:00 Boks - Gala Challenger's Boxing Night #3, Nowy Sącz (studio)
21:10 Boks - Gala Challenger's Boxing Night #3, Nowy Sącz
23:50 Boks - Gala Challenger's Boxing Night #3, Nowy Sącz (studio)
00:00 Sportowy Wieczór
00:40 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 5
01:30 Boks - Gala Challengers Boxing Night #3, Nowy Sącz - Podsumowanie
03:45 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau