TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Se - 10-31
06:30 Zakończenie dnia
07:00 Sportowy Wieczór
07:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
09:50 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 3
11:45 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
13:10 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
13:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga, 7.seria (#2): MKS Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
15:50 Pierwsza Dama
17:00 Strongman - Liga Mistrzów - Portugalia
18:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (studio)
18:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:45 Muhammad i Larry
00:50 IO Tokio 2020 - Polskie medale
01:40 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
02:45 Boks - Gala Bokserska: Marco Antonio Barrera vs. Juan Manuel Marquez
04:55 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
Pr - 11-01
06:50 Zakończenie dnia
06:55 Sportowy Wieczór
07:40 100 lat polskiego sportu
08:45 GOL
09:40 GOL
10:40 Pierwsza Dama
11:50 RETRO TVP SPORT - Ayrton Senna
13:25 RETRO TVP SPORT - Legia - Manchester City (1979)
15:20 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienie o Ryszardzie Szurkowskim
15:40 Ryszard Szurkowski - wyścig przez życie
16:50 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienia o Zbigniewie Pacelcie i Wojciechu Zabłockim
17:15 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Wojciech Zabłocki
17:35 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienie o Zenonie Plechu
18:05 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienie o Marku Tokarskim
18:30 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienia o Adamie Musiale i Gerdzie Mullerze
18:55 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, MŚ 74 - RFN - POLSKA
19:30 RETRO TVP SPORT - wydanie specjalne - wspomnienia o Paolo Rossim i Diego Maradonie
20:00 Bohaterowie mistrzostw świata: Paolo Rossi i największe gwiazdy futbolu
21:45 Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - Polskie medale
22:50 Sport w filmie dokumentalnym - "Tragedia na Hillsborough"
00:40 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
02:15 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin
04:10 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz - podsumowanie
An - 11-02
06:15 Zakończenie dnia
07:00 Bohaterowie mistrzostw świata: Paolo Rossi i największe gwiazdy futbolu
08:40 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Irena Szewińska
09:15 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 9.kolejka: GKS Katowice - Medyk Polomarket Konin
10:15 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 9.kolejka: GKS Katowice - Medyk Polomarket Konin
11:20 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 15.kolejka: Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
12:20 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 15.kolejka: Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
13:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
14:30 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
15:35 GOL
16:25 GOL
17:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 1.
19:05 Opowieść sentymentalna
19:55 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Stanisław Marusarz
20:20 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
21:55 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, kwalifikacje do Ligi Mistrzów - IFK Goeteborg - Legia Warszawa
23:00 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, kwalifikacje do Ligi Mistrzów - IFK Goeteborg - Legia Warszawa
00:00 Sportowy Wieczór
00:45 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 1.
01:10 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
02:15 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
04:20 Sporty walki - Gala MMA Armia Fight Night (#10) - Łódź
Tr - 11-03
06:05 Boks - Gala w Las Vegas: A.Kownacki - R.Helenius
06:25 Sportowy Wieczór
06:40 Zakończenie dnia
07:10 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Wisła Kraków - AC Parma 2002 rok
08:25 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, mecz Wisła Kraków - AC Parma 2002 rok
09:20 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
10:15 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
11:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 1.
12:55 Boks - Gala Bokserska: Pacquiao vs. De La Hoya
14:00 Pełnosprawni - odc. 425
14:30 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, kwalifikacje do Ligi Mistrzów - IFK Goeteborg - Legia Warszawa
15:30 RETRO TVP SPORT - piłka nożna, kwalifikacje do Ligi Mistrzów - IFK Goeteborg - Legia Warszawa
16:30 Mecz dnia
17:25 Pływanie - Mistrzostwa Europy, basen 25m, Kazań - Dzień 2
20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski
20:30 4-4-2 - magazyn piłkarski
21:00 Liga Mistrzów 2021/22 - studio
22:00 Boks - Gala w Los Angeles: J. Fortuna - A. Lozada
22:45 Liga Mistrzów 2021/22 - studio
23:05 Boks - Gala w Los Angeles: A. Dulay - J. L. Gallegos
23:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 4.kolejki
02:00 Boks - Gala w Arlington, Teksas - podsumowanie
04:15 Sporty walki - Gala MMA Armia Fight Night (#11), Żywiec

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau