TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Kt - 10-28
00:05 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City cz 1
03:05 Boks - Michalczewski vs. Gonzales
03:20 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane cz. 2. F. Czerkaszyn - G. Coria
04:20 Boks - Gala MB Boxing Night #9 - Szklarska Poręba - Podsumowanie
06:25 Zakończenie dnia
07:25 Sportowy Wieczór
08:05 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: siatkówka M - podsumowanie
10:25 Koszykówka mężczyzn - Puchar Europy FIBA: Legia Warszawa - FC Porto
12:20 IO Tokio 2020 - Piłka wodna mężczyzn - finał: Grecja - Serbia
13:50 Boks - Gala Bokserska: Floyd Mayweather vs. Shane Mosley
16:55 Strongman - Liga Mistrzów - Portugalia
18:00 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 1
19:40 Boks - Gala Montreal: Osias - Murietta, Roberge - Charbonneau
20:30 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn (studio)
20:55 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
23:20 Sportowy Wieczór
23:55 RING TVP SPORT
Pn - 10-29
00:55 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał
01:15 Boks - Gala MB Boxing Night #10 cz 2 (studio)
01:25 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
03:30 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał
05:50 Boks - Gala DAZN w Londynie, O2 Arena (m.in. O. Usyk - D. Chisora)
06:30 Sportowy Wieczór
06:40 Zakończenie dnia
07:10 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Kajakarstwo - polskie finały
08:25 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: wioślarstwo - polskie finały
09:30 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 1
11:00 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
12:30 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy (studio)
12:40 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
15:05 Boks - Gala w Paryżu - S. Cissokho - I. Iliev
15:30 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
18:00 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 2
19:10 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 8.seria: Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg
21:00 Boks - Gala MB Boxing Night #10 (studio)
21:05 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz cz 1
23:00 Sportowy Wieczór
23:20 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz cz 2
02:55 Boks - Gala Montreal - podsumowanie
05:05 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin
Št - 10-30
06:50 Zakończenie dnia
07:05 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
08:35 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
09:20 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 2
10:45 Stan futbolu
11:40 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 9.kolejka: GKS Katowice - Medyk Polomarket Konin
13:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 7.seria (#1): Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
15:55 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 15.kolejka: Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
18:05 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: lekkoatletyka - podsumowanie
20:25 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin (studio)
20:35 Sporty walki - Gala TFL, Garwolin
00:00 Sportowy Wieczór
00:45 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz - podsumowanie
03:25 Boks - Gala MB Boxing Night #10 Kalisz - podsumowanie
05:35 Boks - Gala w Miami: walka wieczoru Canelo Saul Alvarez - Avni Yildirim
Se - 10-31
06:30 Zakończenie dnia
07:00 Sportowy Wieczór
07:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
09:50 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 3
11:45 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
13:10 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs drużynowy
13:55 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga, 7.seria (#2): MKS Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
15:50 Pierwsza Dama
17:00 Strongman - Liga Mistrzów - Portugalia
18:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (studio)
18:25 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 13.kolejka: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:45 Muhammad i Larry
00:50 IO Tokio 2020 - Polskie medale
01:40 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
02:45 Boks - Gala Bokserska: Marco Antonio Barrera vs. Juan Manuel Marquez
04:55 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau