TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Pr - 10-25
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - siatkówka K - Finał
09:15 Kolarstwo torowe - Mistrzostwa Świata, Roubaix - Dzień 5
11:10 Lekkoatletyka - Gala Złote Kolce 2021
12:55 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane - podsumowanie
14:55 Rozmowy przy stole - Maciej Murawski
15:10 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 14.kolejka: KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
17:10 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
19:10 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Sporty walki - Kickboxing - Gala Enfusion #103 w Wuppertalu
01:20 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 3.
03:30 Boks - Gala w Carson: Rigondeaux - Casimero
04:30 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane - podsumowanie
An - 10-26
06:20 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - piłka ręczna K - Finał
08:50 Piłka nożna - Liga Mistrzów - Skróty meczów 3.kolejki
10:50 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Łódź: Polska - Norwegia
12:50 Boks - Gala Montreal - podsumowanie
15:05 Strongman - Liga Mistrzów - Finlandia
16:05 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 12.kolejka: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
18:15 GOL
20:10 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania (studio)
20:40 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Sporty walki - Gala MMA Bellator (#269), Moskwa
03:05 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał cz. 2
Tr - 10-27
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 Zakończenie dnia
08:10 IO Tokio 2020 - siatkówka plażowa M FINAŁ
09:05 EURO 2020 - Podsumowanie występu Polaków
11:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
13:05 Boks - Gala Bokserska: Marcos Maidana vs. Erik Morales
16:15 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - podsumowanie
17:25 Boks - Gala Montreal: Menoche - Ridsdill, Bariere - Rojas
18:10 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Polska - Albania
20:15 4-4-2 - magazyn piłkarski
21:20 Koszykówka mężczyzn - Puchar Europy FIBA: Legia Warszawa - FC Porto
23:25 Sportowy Wieczór
00:05 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City cz 1
03:05 Boks - Michalczewski vs. Gonzales
03:20 Boks - Gala KnockOut Boxing Night - Zakopane cz. 2. F. Czerkaszyn - G. Coria
04:20 Boks - Gala MB Boxing Night #9 - Szklarska Poręba - Podsumowanie
Kt - 10-28
06:25 Zakończenie dnia
07:25 Sportowy Wieczór
08:05 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: siatkówka M - podsumowanie
10:25 Koszykówka mężczyzn - Puchar Europy FIBA: Legia Warszawa - FC Porto
12:20 IO Tokio 2020 - Piłka wodna mężczyzn - finał: Grecja - Serbia
13:50 Boks - Gala Bokserska: Floyd Mayweather vs. Shane Mosley
16:55 Strongman - Liga Mistrzów - Portugalia
18:00 Pływanie - Puchar Świata, Finał - Kazań - Dzień 1
19:40 Boks - Gala Montreal: Osias - Murietta, Roberge - Charbonneau
20:30 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn (studio)
20:55 Skoki Narciarskie - Letnie Mistrzostwa Polski, Zakopane, Średnia Krokiew - konkurs indywidualny kobiet i mężczyzn
23:20 Sportowy Wieczór
23:55 RING TVP SPORT
00:55 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał
01:15 Boks - Gala MB Boxing Night #10 cz 2 (studio)
01:25 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Next Generation, Singapur
03:30 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Finał
05:50 Boks - Gala DAZN w Londynie, O2 Arena (m.in. O. Usyk - D. Chisora)

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau