TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Pn - 09-24
06:30 Sportowy Wieczór
07:00 Zakończenie dnia
07:10 IO Tokio 2020 - siatkówka K - Finał: Brazylia - USA
09:10 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny juniorów (do lat 18)
12:25 Strongman - Liga Mistrzów - Niemcy
13:30 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga - Finały
14:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny orlików (do lat 23)
18:55 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 4.seria: MKS Piotrcovia - EKS Start Elbląg
20:50 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 (studio)
21:00 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18: Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
23:00 Sportowy Wieczór
23:20 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
00:30 Sportowy Wieczór
01:45 EURO 2020 - Finał: Włochy - Anglia
05:10 Sporty walki - MMA Bellator (#266), San Jose
Št - 09-25
06:40 Zakończenie dnia
07:30 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Kajakarstwo - podsumowanie
08:40 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#7): Portugalia - Serbia
10:10 Stan futbolu
11:10 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 6.kolejka: UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
13:15 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#1): Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole
14:05 Orlen Lang Team Race - Bytów
14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#1): Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole
14:55 Orlen Lang Team Race - Bytów
15:05 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet (studio)
15:15 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet
16:25 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
17:15 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet
17:30 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
18:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet (studio)
18:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#8): Hiszpania - Czechy
20:15 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa (studio)
20:55 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
23:20 Sportowy Wieczór
23:55 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
00:00 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
02:25 Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 - podsumowanie
04:40 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
Se - 09-26
06:25 Zakończenie dnia
06:50 Sportowy Wieczór
07:30 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 1.
09:05 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
11:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
13:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#2): MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
15:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
18:15 Wyścigi konne - Służewiec 2021: Wielka Warszawska
19:10 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 10.kolejka: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
21:20 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (1): Maroko - Brazylia
22:35 Sportowy Wieczór
23:15 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (2): Rosyjska Federacja Piłkarska - Argentyna
00:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
02:15 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
04:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 6
Pr - 09-27
06:00 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 IO Tokio 2020 - Tenis ziemny; singiel 1/2 finału: Djokovic -Zverev
08:55 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
10:50 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet
12:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
13:50 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 10.kolejka: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
15:50 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 2.
17:25 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (3):
19:05 Wyścigi konne - Służewiec 2021: Wielka Warszawska
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (4):
21:40 GOL
23:20 Sportowy Wieczór
00:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/2022 - skróty meczów 1 kolejki
01:40 Boks - Gala Bokserska: Saul "Canelo" Alvarez vs. Matthew Hatton
04:05 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Play - offs, Dzień 1.

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau