TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Se - 09-19
06:20 Zakończenie dnia
07:50 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 1/2 finału:
08:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
10:55 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman w Podegrodziu
12:00 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga dz. 2
13:50 Biało - czerwoni - historie niezwykłe - Kolarska czwórka torowa
14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 3.seria (#2): Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów
15:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 1 - jazda na czas elity mężczyzn
18:15 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 3 miejsce (studio)
18:30 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - 3 miejsce
20:30 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał (studio)
20:55 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
23:05 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: Danijar Jelleusinow - Julius Indongo
23:25 Boks - Gala w Paryżu - Michałkin - Bauderlique
00:00 Sportowy Wieczór
00:45 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#261), Uncasville
05:40 Boks - Gala DAZN w Londynie (#2): C. Cameron - A. Araujo
Pr - 09-20
06:20 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:15 Kamerą TVP Sport - Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - Polskie medale
08:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 1 - jazda na czas elity mężczyzn
09:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs indywidualny (1)
11:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas orlików (do lat 23)
13:30 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 9.kolejka: Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
15:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
17:40 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
19:15 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy - Katowice: FINAŁ
21:15 GOL
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
00:50 EURO 2020 - 1/8F (6): Francja - Szwajcaria
01:10 EURO 2020 - 1/8F (5): Chorwacja - Hiszpania
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#262), Uncasville, USA
05:30 Boks - Gala DAZN w Londynie - walka wieczoru: Joshua Buatsi - Marko Calic
An - 09-21
06:10 Zakończenie dnia
06:25 Sportowy Wieczór
06:55 IO Tokio 2020 - Piłka wodna mężczyzn - finał: Grecja - Serbia
08:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 2 - jazda na czas elity kobiet
09:35 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs indywidualny (2)
11:25 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 3 - jazda na czas juniorek (do lat 18)
13:30 Piłka nożna - eliminacje Mistrzostw Świata kobiet, Gdańsk: Polska - Belgia
15:30 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Marian Zieliński
15:55 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 3 - jazda na czas juniorów (do lat 18)
18:15 PN - Eliminacje MŚ kobiet: Armenia - Polska studio
18:25 PN - Eliminacje MŚ kobiet: Armenia - Polska
20:55 Piłka nożna - Liga Mistrzów 2021/22 - 1 kolejka: Inter Mediolan - Real Madryt
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Piłka nożna - AMP futbol - Mistrzostwa Europy, Kraków - Finał
03:55 Sporty walki - MMA - Bellator (#263), Uncasville, USA
05:30 Boks - Gala w Hollywood, Floryda: walka wieczoru: D. Jacobs - G. Rosado
Tr - 09-22
06:25 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:10 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: lekkoatletyka - podsumowanie
09:35 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Siatkówka plażowa - finał kobiet
10:35 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3: Polska - Łotwa, Polska - Japonia
11:20 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3, Polska - Serbia, Polska - ROC
12:05 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet: Armenia - Polska
14:05 Pełnosprawni - odc. 419
14:30 Lucyna
15:10 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 4 - jazda na czas drużyn mieszanych
18:05 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga - Fanały
18:55 Sport w filmie dokumentalnym - "Wielki Garrincha"
19:25 Sport w filmie dokumentalnym - "Maradona 86"
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#2): A2 - C2: Wenezuela - Monako
21:40 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#1): B1 - 3ACD: Rosyjska Federacja Piłkarska - Wietnam
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 dz. 4 - jazda na czas drużyn mieszanych
00:50 EURO 2020 - 1/2F (1): Włochy - Hiszpania
03:45 Sporty walki - MMA - Bellator (#265), Sioux Falls, USA
05:25 Boks - Gala w Arlington: walka wieczoru: E. Spence Jr - D. Garcia

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau