TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 11-13
06:15 Zakończenie dnia
06:35 Sportowy Wieczór
07:10 Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Polska - Hiszpania
09:20 Snooker - Champion of Champions 2019, Coventry - Finał (2)
11:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 11.kolejka: Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce
12:50 Pełnosprawni - odc. 326
13:25 Snooker - Champion of Champions 2019 - Najlepsze zagrania
14:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020 - mecze Polaków
15:30 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Łotwa - Polska
17:45 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Macedonia Północna
19:55 Legia TV
20:30 Lech TV
21:05 Droga do EURO 2020 - zapowiedź
22:00 Droga do EURO 2020 - zapowiedź
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 Snooker - Champion of Champions 2019, Coventry - Finał (2)
03:05 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Szwajcaria
05:05 Boks - Gala w Los Angeles (2): Devin Haney - Petr Petrov, Logan Paul - KSI
Rytoj - 11-14
06:25 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:05 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Izrael
09:05 Snooker - Champion of Champions 2019 - Najlepsze zagrania
09:45 Strongman - Liga Mistrzów - Finlandia
12:10 Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Polska - Hiszpania
14:20 Droga do EURO 2020 - zapowiedź
15:20 Droga do EURO 2020 - zapowiedź
16:20 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Szwajcaria ( studio)
16:50 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Szwajcaria
19:00 Koszykówka kobiet - eliminacje ME 2021: Polska - W. Brytania ( studio )
19:05 Koszykówka kobiet - eliminacje ME 2021: Polska - W. Brytania
21:25 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Anglia - Czarnogóra ( studio)
21:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Anglia - Czarnogóra
00:00 Sportowy Wieczór
00:35 Liga Literacka - odc. 6
00:50 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: 1/2F (2)
01:05 Best of the Best - turniej MMA
01:40 Piłka nożna - mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna
03:35 Boks - Gala w Los Angeles (1): Billy Joe Saunders - Marcelo Coceres
04:25 Boks - Gala w Los Angeles (2): Devin Haney - Petr Petrov, Logan Paul - KSI
05:35 Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
Poryt - 11-15
06:20 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:05 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: 1/2F (2)
09:15 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: 1/2F (1)
11:25 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Stanów Zjednoczonych - Podsumowanie
12:35 Koszykówka kobiet - eliminacje ME 2021: Polska - W. Brytania
14:30 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Szwajcaria
16:30 Strongman - Liga Mistrzów - Finlandia
17:30 Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 do lat 21, Sofia: Bułgaria - Polska ( studio)
17:50 Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 do lat 21, Sofia: Bułgaria - Polska
20:10 Gala 100 - lecia PZLA, Warszawa ( studio)
20:15 Gala 100 - lecia PZLA, Warszawa
22:05 Sporty walki - Gala MMA - ACA Warszawa
00:30 Sportowy Wieczór
01:05 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Izrael - Polska ( skrót )
02:00 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (17): Boston Bruins - Washington Capitals
05:05 Gala MMA One Championship Pekin
Št - 11-16
06:20 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:05 Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Szwajcaria
09:10 Piłka nożna - Mistrzostwa Świata do lat 17, Brazylia: 1/2F - podsumowanie
10:20 Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 do lat 21, Sofia: Bułgaria - Polska
12:30 Stan futbolu
13:30 Gala 100 - lecia PZLA, Warszawa
15:25 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Anglia - Czarnogóra
17:30 Piłka nożna - mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna
19:30 Kamerą TVP Sport
20:00 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Izrael - Polska ( studio)
21:35 Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Izrael - Polska
00:30 Sportowy Wieczór
02:25 Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Brazylii
03:40 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Age of Dragons, Pekin

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau