TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 09-23
06:20 Zakończenie dnia
06:30 Sportowy Wieczór
07:05 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: siatkówka M - podsumowanie
09:25 IO Tokio 2020 - siatkówka plażowa M FINAŁ
10:25 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M; POL - CHN i POL - NED
11:10 IO Tokio 2020 - koszykówka 3x3 M; Polska - Belgia + Finał
12:00 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Janusz Pyciak - Peciak
12:20 Boks - Gala Bokserska: Williams vs. Lara
15:25 Strongman - Liga Mistrzów - Niemcy
16:20 Sport w filmie dokumentalnym - "Barbosa: człowiek, Który Doprowadził Brazylię do Łez"
16:50 Sport w filmie dokumentalnym - "Tajemnica Pucharu Rimeta"
17:25 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#4): Argentyna - Paragwaj
19:10 IO Tokio 2020 - Zapasy mężczyzn: walki T. Michalika
19:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#5): Brazylia - Japonia
21:45 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#3): Kazachstan - Tajlandia
23:00 Sportowy Wieczór
23:40 RING TVP SPORT
00:40 EURO 2020 - 1/2F (2): Anglia - Dania
01:10 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#6): Uzbekistan - Iran
01:35 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#6): Uzbekistan - Iran
02:35 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
04:30 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Boks - Finały
Rytoj - 09-24
06:30 Sportowy Wieczór
07:00 Zakończenie dnia
07:10 IO Tokio 2020 - siatkówka K - Finał: Brazylia - USA
09:10 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny juniorów (do lat 18)
12:25 Strongman - Liga Mistrzów - Niemcy
13:30 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Kopenhaga - Finały
14:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny orlików (do lat 23)
18:55 Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga, 4.seria: MKS Piotrcovia - EKS Start Elbląg
20:50 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 (studio)
21:00 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18: Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
23:00 Sportowy Wieczór
23:20 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 Robert Parzęczewski - Sahan Aybay
00:30 Sportowy Wieczór
01:45 EURO 2020 - Finał: Włochy - Anglia
05:10 Sporty walki - MMA Bellator (#266), San Jose
Poryt - 09-25
06:40 Zakończenie dnia
07:30 IO Tokio 2020 - Igrzyska na bis: Kajakarstwo - podsumowanie
08:40 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#7): Portugalia - Serbia
10:10 Stan futbolu
11:10 Piłka nożna - Ekstraliga kobiet, 6.kolejka: UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec
13:15 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#1): Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole
14:05 Orlen Lang Team Race - Bytów
14:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#1): Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole
14:55 Orlen Lang Team Race - Bytów
15:05 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet (studio)
15:15 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet
16:25 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
17:15 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet
17:30 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
18:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity kobiet (studio)
18:55 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/8 finału (#8): Hiszpania - Czechy
20:15 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa (studio)
20:55 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
23:20 Sportowy Wieczór
23:55 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
00:00 Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix - Hinzenbach - konkurs indywidualny
02:30 Boks - Boks - Gala Tymex Boxing Night #18 - podsumowanie
04:40 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
Se - 09-26
06:25 Zakończenie dnia
06:50 Sportowy Wieczór
07:30 Kajakarstwo górskie - Mistrzostwa Świata, Bratysława - Dzień 1.
09:05 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 9.kolejka: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
11:20 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
13:10 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 4.seria (#2): MKS Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
15:00 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
18:15 Wyścigi konne - Służewiec 2021: Wielka Warszawska
19:10 Piłka nożna - e - Winner 2.liga, 10.kolejka: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
21:20 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (1):
22:35 Sportowy Wieczór
23:15 Piłka nożna - Futsal - Mistrzostwa Świata, Litwa 2021 - 1/4 finału (2):
00:35 Kolarstwo szosowe - Mistrzostwa Świata, Flandria 2021 - wyścig indywidualny elity mężczyzn
02:15 Sporty walki - Gala MMA ONE Championship - Revolution, Singapur
04:00 Sporty walki - MMA - Professional Fighters League, Atlantic City - Seson regularny, Dzień 6

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau