TVP Kultura

| Pridėti pasirinkimą

Tr - 05-12
06:10 Teledysk
06:35 Afisz kulturalny ekstra
06:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
06:51 Zakończenie dnia
08:00 Teledysk
09:00 Informacje kulturalne
09:30 Niedziela z... Ewą Konstancją Bułhak
10:25 Kocie ślady
12:00 Komediantka - odc. 1/9
13:05 Komediantka - odc. 2/9
14:05 Pola
14:30 Rzecz Polska - Figurka z Ćmielowa
14:45 Monika Sosnowska
15:05 Tamte lata, tamte dni - Anna Dymna
15:35 Ostatnia lekcja
16:40 Chce się żyć
18:35 Co dalej? - Kultura "daj"
18:55 Urodzeni artyści - Gosia i Tomek Rygalikowie
19:30 Informacje kulturalne
19:55 Saga rodu Forsyte'ów - odc. 1
21:00 Genialna przyjaciółka - sezon 2, odcinek 3
22:15 Na wschód od Hollywood - Słodkich snów
00:30 Więcej niż fikcja - 78/52. "Psychoza" Hitchcocka
01:15 Tego się nie wytnie EKSTRA
01:30 Magazyn Rolling Stone, reportaże znad krawędzi 4
02:20 Co dalej? - Dwie pamięci. 120. rocznica urodzin Rotmistrza Pileckiego
02:40 Informacje kulturalne
03:15 Na wschód od Hollywood - Słodkich snów
05:30 Kino nocne - List
Kt - 05-13
06:35 Afisz kulturalny ekstra
06:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
06:51 Zakończenie dnia
08:00 Teledysk
09:00 Informacje kulturalne
09:25 Tamte lata, tamte dni - Anna Dymna
10:00 Chce się żyć
12:00 Komediantka - odc. 3/9
13:05 Komediantka - odc. 4/9
14:10 Koniec widzenia
14:30 Rok 2020
14:55 Trzeci punkt widzenia
15:35 Wizja lokalna 1901
17:15 Duże zwierzę
18:35 Co dalej? - Dwie pamięci. 120. rocznica urodzin Rotmistrza Pileckiego
18:55 Rzecz Polska - FSM Syrena 105
19:10 Galeria Sztuki Starożytnej - Muzeum Narodowe w Warszawie
19:30 Informacje kulturalne
19:55 Saga rodu Forsyte'ów - odc. 2
21:00 Tego się nie wytnie
22:30 Czwartkowy klub filmowy - Wstęp do filmu - Życie jest cudem
22:35 Czwartkowy klub filmowy - Życie jest cudem
01:25 Teraz animacje! - Mgnienia oka
01:30 Teraz animacje! - Ogień
01:33 Teraz animacje! - Jajko
01:50 Co dalej? - Politycy vs korporacje. Kto silniejszy?
02:15 Życie jest cudem
05:00 Czy czujesz rytm? Jak muzyka dance podbiła świat - cz. 1 - Rytm
Pn - 05-14
06:10 Teledysk
06:35 Afisz kulturalny ekstra
06:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
06:51 Zakończenie dnia
08:00 Teledysk
09:00 Informacje kulturalne
09:30 Kronos - Strata
10:15 Sto minut wakacji
12:00 Komediantka - odc. 5/9
13:05 Komediantka - odc. 6/9
14:05 Nauka
14:30 Scena taneczna - Młodzi choreografowie współcześni cz. I
14:55 Scena taneczna - Młodzi choreografowie współcześni cz. II
15:25 Konstytucja 3 Maja w Malarstwie
15:50 Cary Grant - po drugiej stronie lustra
16:55 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
18:45 Co dalej? - Politycy vs korporacje. Kto silniejszy?
19:00 Rok 2020
19:30 Informacje kulturalne
19:55 Reżyserzy - John Frankenheimer 6/10 sezon 3
21:00 Wieczór kinomana - Wstęp do filmu - Manifesto
21:05 Wieczór kinomana - Manifesto
22:50 Tego się nie wytnie
00:10 Tego się nie wytnie EKSTRA
00:35 Gomorra IV - odc. 46
01:30 Urodzeni artyści - Jan i Tadeusz Polkowscy
02:05 Wieczór kinomana - Manifesto
03:55 Złodziej
Št - 05-15
06:10 Teledysk
06:50 Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2 na stream.tvp.pl
06:51 Zakończenie dnia
08:00 Leonard Cohen - pieśni miłości i nienawiści
09:00 Informacje kulturalne
09:30 Od ucha do ucha - Orkiestra
09:45 Od ucha do ucha - Czarodziej i kwiaciarka
10:05 Od ucha do ucha - Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda szósta czyli akcja "lwia paszcza" prowadzi śladami Nieszczególnego nie do kryjówki Cześka Pajkerta
10:40 Od ucha do ucha - Niewiarygodne przygody Marka Piegusa - Przygoda siódma czyli tajemniczy list Hipolita Kwassa, czyli wykrycie centralnej meliny Alberta Flasza
11:15 Serialowa nostalgia - Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa
12:15 Scena taneczna - Młodzi choreografowie współcześni cz. I
12:45 Scena taneczna - Młodzi choreografowie współcześni cz. II
13:20 Urodzeni artyści - Jan i Tadeusz Polkowscy
13:50 Niepospolita
14:30 Teatr Sensacji - Stawka większa niż życie - Noc w szpitalu
15:45 Tego się nie wytnie
17:15 Retro kino - Stąd do wieczności
19:15 Tamte lata, tamte dni - Marta Lipińska
19:45 Czy czujesz rytm? Jak muzyka dance podbiła świat - cz. 1 - Rytm
21:00 Bilet do kina - Maria Antonina
23:10 Pilecki ucieczka do wolności KONCERT L. U. C
00:05 Seans kultowy - Waleria i tydzień cudów
02:05 Teraz animacje! - Mgnienia oka
02:10 Teraz animacje! - Ogień
02:14 Teraz animacje! - Jajko
02:30 Kino nocne - Maria Antonina
04:40 Cała zima bez ognia

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau