TVP Kultura

| Pridėti pasirinkimą

Vakar - 07-20
06:45 Zakończenie dnia
09:00 Chuligan Literacki
09:30 Studio Kultura - Rozmowy - Janusz Drzewucki
09:50 Zakochany anioł
11:35 Anioł dziwnych przypadków
12:00 Panny i wdowy - odc. 5/5
12:55 Sława i chwała - odc. 1 Verborgenheit
14:05 Studio Kultura - Rozmowy - Janusz Drzewucki
14:25 46 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień 2003. Nowa Generacja
15:30 Antyfonie - Jacek Sienkiewicz
16:00 Chłopiec na galopującym koniu
17:30 Bo oszalałem dla niej
19:20 Wanda Czełkowska
19:45 Dziewczyna i chłopak - Tomek i Tosia
20:40 Informacje kulturalne
21:00 Na wschód od Hollywood - Władcy wojny
23:10 Świat w dokumencie - Jak zmienić świat
00:05 Scena Klasyczna - (19) Pękala/Kordylasińska/Pękala
00:50 Dziennik filozofa - 118
01:00 Kino nocne - Salvo. Ocalony
01:05 Dziennik filozofa - 119
01:20 46 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień 2003. Nowa Generacja
02:25 Persona
04:00 Informacje kulturalne
04:15 Maestro Rodziński
Šiandien - 07-21
05:25 Komeda - muzyczne ścieżki życia
06:50 Zakończenie dnia
09:00 Serialowa nostalgia - Wszystkie stworzenia duże i małe - Głową muru nie przebijesz odc. 11 sezon I
10:05 Gwiazdy tamtych lat - Rena Rolska
10:40 Dokument tygodnia - Hollywood na wojnie - Na wszystkich frontach
11:50 Złoto dezerterów
14:00 Historia kina w Popielawach
15:55 Wujek 81. Czarna ballada. Making off
16:15 Pomniki historii
16:35 Dzień wielkiej ryby
18:05 Złote czasy radia
19:35 Film fabularny
19:50 Witamy w latach 90. - Kultura dance
21:00 Bilet do kina - Ali
23:45 The Cure: Trilogy - Live In Berlin
02:40 Bilet do kina - Ali
Rytoj - 07-22
06:10 Teledysk
06:50 Zakończenie dnia
09:00 Serialowa nostalgia - Wszystkie stworzenia duże i małe - W zdrowym ciele zdrowy duch odc. 12 sezon I
10:05 Klejnot niezwykłej urody. Życie i muzyka Iannisa Xenakisa
11:15 Trzeci punkt widzenia
11:45 Duma i uprzedzenie - odc. 6
12:55 Żeniac
14:20 Nadzieja i chwała
16:20 Casting
16:40 Chuligan Literacki
17:15 Młodzi polscy instrumentaliści - Meccorre String Quartet
18:05 Pomniki historii - Frombork
18:15 Niedziela z... Bohdanem Łazuką
19:05 Niedziela z... Bohdanem Łazuką - Próba - śpiewa Bohdan Łazuka
19:35 Niedziela z... Bohdanem Łazuką - Łazuka i przyjaciele
20:25 Niedziela z... Bohdanem Łazuką - Koncert
21:00 Panorama kina polskiego - Królewicz Olch
22:50 Scena Alternatywna w Opolu - Maciek Sienkiewicz
23:20 Trzeci punkt widzenia
23:50 Nocny dokument - Piano
00:55 Mocne Kino - Młoda i piękna
02:00 Kino nocne - Zerwany
03:50 Tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym...
04:50 Huba
Poryt - 07-23
06:45 Zakończenie dnia
09:00 Białoruski klimat odc. 7
09:30 Stwór
10:05 Bo oszalałem dla niej
12:00 Sława i chwała - odc. 2 Zawierucha
13:10 Sława i chwała - odc. 3 Wojenka
14:15 Studio Kultura - Rozmowy - Janusz Drzewucki
14:35 Mała Moskwa
16:40 Taśmy Kultury - Piosenki z autografem - Jan Ptaszyn Wróblewski, cz. 3
17:45 O północy w Paryżu
19:30 Gruby - odc. 1/7 Zdrajczyk
20:05 Gruby - odc. 2/7 Szkoła
20:40 Informacje kulturalne
21:00 Mistrzowie polskiego kina - Piłkarski poker
22:55 Więcej niż fikcja - Dzieci hipisów - historia nieznana
00:50 T. LOVE za kratami
01:45 Informacje kulturalne
02:05 Rzecz Polska - System Lamp ART
02:25 Panorama kina polskiego - Królewicz Olch
04:15 Womex - koncert otwarcia