TVP Kultura

| Pridėti pasirinkimą

Vakar - 07-09
00:05 Dokument w podróży - Recykling po chińsku
01:50 Nocny dokument - Mnich z Morza
02:55 Teatr na ten czas - Maciej Wojtyszko
03:00 W trzy miesiące dookoła świata - Mustang
04:35 Kino nocne - Boisko bezdomnych
06:35 Afisz kulturalny - AFISZ EXTRA 9 - 10 lipca
06:50 Zakończenie dnia
08:30 Wszystkie stworzenia duże i małe - Alarmy i wyprawy odc. 11 sezon III
09:25 Informacje kulturalne
09:40 Studio Kultura - Rozmowy - Karolina Cicha
09:50 Którędy po sztukę - Cezary Bodzianowski
10:10 Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu
12:00 Polskie drogi - odc. 7/11 - Lekcja Poloneza
13:45 Ballada o ścinaniu drzewa
14:30 Ikony muzyki - Johnny Cash
15:25 Tętno
16:40 Awatar, czyli zamiana dusz
17:55 Intruz
19:30 Teatr na ten czas - Maciej Wojtyszko
19:45 Serialowa nostalgia - Szaleństwo Majki Skowron - odc. 1. Ariel
20:15 Serialowa nostalgia - Szaleństwo Majki Skowron - odc. 2. Zasadzka
20:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /36/ - "Jesteśmy na wczasach" - Wojciech Młynarski
21:00 Teatr Sensacji - Akcja V - Specjalne wigilijne danie
22:05 Koło pióra
22:20 Kino Mistrzów - Osiem i pół
Šiandien - 07-10
00:45 Tribute to Tomasz Stańko cz. 1
01:25 Informacje kulturalne
01:35 Kino nocne - Osiem i pół
03:50 Opętanie
05:50 Clara 3000 at Sonar Festival 2017
06:50 Zakończenie dnia
08:30 Wszystkie stworzenia duże i małe - Sprawy życia i śmierci odc. 12 sezon III
09:25 Teatr na ten czas - Maciej Wojtyszko
09:35 Koło pióra
09:55 Niebieska kula
10:15 Intruz
12:00 Polskie drogi - odc. 8/11 - Bez przydziału
13:40 Wieczór u Abdona
14:30 Sztuka Chin odc. 3
15:35 Dzika Muzyka - Było cymbalistów wielu...
16:10 Zdrowie
18:00 Dwa żebra Adama
19:30 Informacje kulturalne
19:45 Serialowa nostalgia - Szaleństwo Majki Skowron - odc. 3. Mirabelle
20:20 Serialowa nostalgia - Szaleństwo Majki Skowron - odc. 4. Alarm na jeziorze
21:00 Kulturalne 007 - W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości
23:30 Fabryka hitów - Malowanie dźwiękiem
00:25 Gomorra s.I - odc. 5
02:25 Kino nocne - Rób, co należy
04:20 Fabryka hitów - Malowanie dźwiękiem
05:10 Park
Rytoj - 07-11
06:50 Zakończenie dnia
08:20 Przygody pana Michała - odc. 13/13 - Hektor Kamieniecki
09:00 Angielskie śniadanie - Wszystkie stworzenia duże i małe - Ryby i rybki odc. 9 sezon VI
09:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 159 Pławniowice
10:25 Opole - koncertowe wspomnienia odc. 3
10:35 Zielono mi - piosenki Agnieszki Osieckiej
12:40 Słownik filozoficzny Bronisława Wildsteina
12:50 Dokument tygodnia - Rzeźbiarka snów. Helaine Blumenfeld
14:00 Książę sezonu
15:05 Wilcze dzieci
17:05 Koło pióra
17:20 Retro kino - Gilda
19:15 Co dalej? - Co dobrego wynikło z pandemii?
19:45 Sami Yaffa na tropie dźwięków - odc. 11 - Indie
20:40 Z przytupem - Wiwat
21:00 Bilet na weekend - Wstęp do filmu - Opieka domowa i Pali się, moja panno
21:05 Bilet na weekend - Opieka domowa
22:40 Słownik filozoficzny Bronisława Wildsteina
22:55 Koncert na rzecz Domu Muzyki
00:00 Mocne Kino - Millenium: Zamek z piasku, który runął
02:00 Mocne Kino - Millenium: Zamek z piasku, który runął
04:25 Sami Yaffa na tropie dźwięków - odc. 11 - Indie
05:15 Kino nocne - Bandyta
Poryt - 07-12
06:40 Teledysk
06:50 Zakończenie dnia
07:50 Myśli na ten czas - ks. Stefan Moszoro - Dąbrowski. Radość
08:00 Liturgia prawosławna w dniu św. Piotra i Pawła
09:25 Daleko od szosy - odc. 5/7 - Pod prąd
10:45 Zakochaj się w Polsce- odc. 42 Puszcza Kampinoska
11:15 Opole - koncertowe wspomnienia odc. 4
11:25 12 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '74 - Mikrofon i ekran
13:20 Animama - Więzi
13:30 Animama - Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Eine kleine Nachtmusik Allegro
13:35 Animama - Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Nad pięknym modrym Dunajem
13:50 Trzeci punkt widzenia
14:25 C. K. Dezerterzy - cz. I
16:05 C. K. Dezerterzy - cz. II
17:25 XV Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego - Veriko Tchumburidze
18:00 Klucz do Wojtyły według Łuczewskiego - Pamięć i tożsamość
18:15 Niedziela z... rolami Bogumiła Kobieli
19:00 Niedziela z...rolami Bogumiła Kobieli - Przekładaniec
19:45 Niedziela z... rolami Bogumiła Kobieli - Kobiela na plaży
20:25 Niedziela z...rolami Bogumiła Kobieli - To jest twój nowy syn
21:00 Bilet na weekend - Pali się, moja panno
22:15 Trzeci punkt widzenia
22:50 Dokument.pl - Razem
23:50 Opole 2016 Scena Alternatywna - Zamilska
00:20 Kino nocne - Chevalier
01:55 Informacje kulturalne
02:05 Kino nocne - Anna Karenina
04:10 Wojna światów - następne stulecie
05:45 Teledyski

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau