TV Polonia

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 02-16
06:35 Kulturalni PL - (443)
07:10 Barwy szczęścia - odc. 1922
07:40 Barwy szczęścia - odc. 1923
08:05 Barwy szczęścia - odc. 1924
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1925
09:10 Turystyczna Jazda - odc. 67 Tajlandia Bangkok
09:20 Krótki film o Warszawie odc. 20 - "Woda w kranie"
09:35 Szatan z siódmej klasy - odc. 6 - Choć burza huczy wkoło nas
10:30 Teleranek - odc. 66 - Las
10:50 Baw się słowami - Paweł Edmund Strzelecki
11:00 Baw się słowami - Oni byli, one były
11:20 Studio Raban
11:50 Polonia 24
12:05 Halo Polonia
12:45 Okrasa łamie przepisy - W kaszubskim garnku
13:15 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 201 - Myszka Miki (Ojciec Mateusz XVI odc. 2)
14:10 Na dobre i na złe - odc. 728 Chwila prawdy
15:10 Jak nie wiadomo o co chodzi...
16:00 M jak miłość - tajemnice filmowego planu
16:15 Prywatne życie zwierząt - (odc. 9) - Partner na wagę złota
16:40 Wolny Ekran - (132)
17:00 Kulturalni PL - (443)
18:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka
18:30 Teleexpress
18:35 Notacje - Jadwiga Barańska. Noce i dnie
18:55 M jak miłość - odc. 1411
19:45 Michał Bajor - Moja Miłość Największa
20:45 Dobranocka - Rodzina Treflików - Rysunek, odc. 48
20:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Basia i Franek, Wszystko razem
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Drogi wolności - odc. 11* - Ślubu nie będzie
22:50 Kawalerskie życie na obczyźnie
00:40 Czesław Niemen i Aerolit - Sopot '74 (Gwiazdy Festiwalu - śpiewa Czesław Niemen)
01:25 M jak miłość - odc. 1412
02:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 100 Pałac w Wilanowie
02:45 Dobranocka za oceanem - Mami Fatale, seria 2 - Robokucharz, odc. 17
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 9
04:30 Oczy w oczy - (105) Paweł Stasiak
05:10 Uwaga - Premiera! - Na granicy
Rytoj - 02-17
06:40 Muzyczna scena Halo Polonia - /3/
07:35 Tygrysy Europy - odc. 3/18 - Nowa nauczycielka
08:30 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Częstochowa
08:40 Prywatne życie zwierząt - (odc. 9) - Partner na wagę złota
09:05 Lajk!
09:25 Trzy Szalone Zera - odc. 9 - Tajemniczy gość
09:55 Trzy Szalone Zera - odc. 10 - Zniknięcie
10:35 Supełkowe ABC - odc. 150
10:55 Baw się słowami - Henryk Arctowski s. V
11:10 Baw się słowami - Oni studiowali, one studiowały s. V
11:25 Ziarno - Dbamy o zwierzaki
11:55 Wolny Ekran - (132)
12:15 Moda na rodzinę - odc. 89
12:45 Między ziemią a niebem
13:00 Anioł Pański
13:15 Między ziemią a niebem
13:35 Misja w Afryce - Franciszkanie
14:00 Transmisja Mszy Świętej - z Bazyliki pw. św. Rocha w Białymstoku
15:15 Krótki film o Warszawie odc. 20 - "Woda w kranie"
15:35 Tygrysy Europy - odc. 3/18 - Nowa nauczycielka
16:30 Muzyczna scena Halo Polonia - /14/
16:40 Lajk!
17:00 Zakochaj się w Polsce - odc. 100 Pałac w Wilanowie
17:30 Leśniczówka - odc. 31
17:55 Leśniczówka - odc. 32
18:30 Teleexpress
18:35 Muzeum Polskiej Piosenki - /104/ - "Długość dźwięku samotności" - Myslovitz
18:55 M jak miłość - odc. 1412
19:50 Oczy w oczy - (105) Paweł Stasiak
20:25 Borówka skrzat wyrusza w świat - odc. 6 Park Narodowy Gór Stołowych
20:45 Dobranocka - Mami Fatale, seria 2 - Robokucharz, odc. 17
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 9
22:40 Uwaga - Premiera! - Na granicy
00:25 Sylwester Marzeń z Dwójką - cz. 6
01:30 Korona królów - odc 156
02:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 272
02:20 Supełkowe ABC - odc. 141
02:35 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie
02:45 Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 32/39 - Przerwa w podróży
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Doręczyciel odc.10/14 - Kinderbal
04:20 Krótka historia - (515) Rozpad monarchii austro - węgierskiej
04:30 Barwy szczęścia - odc. 1926
05:05 Polonia 24
05:25 Rozmowa Polonii - (393)
05:40 Halo Polonia
Poryt - 02-18
06:20 Kapitał Polski - /20/
06:40 Wolny Ekran - (132)
06:55 Focus on Poland - (39)
07:20 Żywy Bałtyk - odc. 7 Kaszuby
07:45 Polska z Miodkiem - (73) Tarnowskie Góry
07:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 100 Pałac w Wilanowie
08:25 Supełkowe ABC - odc. 141
08:40 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie
08:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Kulturalni PL - (443)
13:00 Racja stanu - (141)
13:25 Krótka historia - (353) Gen. Kukliński
13:35 Wiadomości
13:50 Ocalone
14:10 Barwy szczęścia - odc. 1926
14:45 Pensjonat nad rozlewiskiem - odc. 9
15:40 Oczy w oczy - (105) Paweł Stasiak
16:10 Alicja Fiodorow
16:45 Wiadomości
16:55 Korona królów - odc 156
17:25 Żywy Bałtyk - odc. 7 Kaszuby
17:55 Supełkowe ABC - odc. 141
18:10 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 10 - Skandal w prasie
18:20 Krótka historia - (515) Rozpad monarchii austro - węgierskiej
18:30 Teleexpress
18:55 Niedziela z... twórczością Czesława Niemena
19:40 Pod Tatrami
19:55 Barwy szczęścia - odc. 1926
20:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 272
20:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 32/39 - Przerwa w podróży
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Doręczyciel - odc. 10/14* - Kinderbal
22:45 Polonia 24
23:05 Rozmowa Polonii - (393)
23:20 Halo Polonia
00:10 Focus on Poland - (39)
00:30 Tajemnice de Revolutionibus
02:05 Korona królów - odc 157
02:35 Magazyn z Wysp - /51/
02:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Basia i Franek, Wszystko razem
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 202 - Lotnisko (Ojciec Mateusz XVI odc. 3)
04:20 Krótka historia - (561) Dowcipny PRL
04:30 Barwy szczęścia - odc. 1927
05:05 Polonia 24
05:25 Rozmowa Polonii - (394)
05:40 Halo Polonia
An - 02-19
06:25 Weterani. Wyrwani śmierci
06:55 Focus on Poland - (40)
07:10 Kierunek Kabaret - Walka o równouśmiesznienie płci /6/
08:05 Pożyteczni.pl
08:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 97 Zimowy walczyk
08:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:25 Rozmowa Polonii - (393)
12:40 Halo Polonia
13:25 Krótka historia - (515) Rozpad monarchii austro - węgierskiej
13:35 Wiadomości
13:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 272
14:10 Barwy szczęścia - odc. 1927
14:45 Drogi wolności - odc. 11* - Ślubu nie będzie
15:45 Tajemnice de Revolutionibus
16:45 Wiadomości
16:55 Korona królów - odc 157
17:25 Sonda 2 - (93) - Szyfrowanie
17:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 97 Zimowy walczyk
18:10 Przyjaciele lasu - odc. 55
18:20 Krótka historia - (561) Dowcipny PRL
18:30 Teleexpress
18:55 Szlakiem Kolberga - Alicja Węgorzewska
19:25 Wojownicy czasu - Serce za przeszkodą, czyli Militari
19:55 Barwy szczęścia - odc. 1927
20:25 Magazyn z Wysp - /51/
20:45 Dobranocka - Reksio - Reksio strażak, odc. 7
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Ojciec Mateusz s.XVI - odc. 202 - Lotnisko (Ojciec Mateusz XVI odc. 3)
22:45 Polonia 24
23:05 Rozmowa Polonii - (394)
23:20 Halo Polonia
00:10 Focus on Poland - (40)
00:30 Koncert z okazji Stulecia Sejmu Ustawodawczego z Teatru Wielkiego
01:30 Korona królów - odc 158
02:00 Wilnoteka
02:20 Baw się słowami - Henryk Arctowski s. V
02:30 Baw się słowami - Oni studiowali, one studiowały s. V
02:45 Dobranocka za oceanem - Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 10 - Zdobycie pałacu
02:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Osiołek
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Londyńczycy - odc. 11/13
04:20 Krótka historia - (525) Pierwsza Brygada
04:30 Barwy szczęścia - odc. 1928
05:05 Polonia 24
05:25 Rozmowa Polonii - (395)
05:40 Halo Polonia

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau