TV Polonia

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 11-19
06:25 Magazyn z Ameryki - /43/
06:40 Wolny Ekran - (119)
06:55 Działo się w Krakowie - 19.11.2017
07:20 Polki nad Londynem
07:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 74 Łowicz
08:25 Supełkowe ABC - odc. 144
08:40 Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku
08:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Kulturalni PL - (430)
13:00 Racja stanu - (128)
13:25 Krótka historia - (533) Depesza z 16 listopada 1918
13:35 Wiadomości
13:50 Magazyn z Ameryki - /43/
14:10 Barwy szczęścia - odc. 1874
14:45 Blondynka s.VI - odc. 74* (seria VI, odc. 9) Piękne jest życie pozagrobowe
15:40 Oczy w oczy - (92) Henryk Skarżyński
16:10 As
16:45 Wiadomości
16:55 Korona królów - odc 109
17:25 Ukryte skarby - Spała
17:55 Supełkowe ABC - odc. 144
18:10 Baśnie i bajki polskie - odc. 23 - O Zefliku i smoku
18:20 Krótka historia - (534) Ojcowie niepodległości
18:30 Teleexpress
18:55 Niedziela z... Anną Seniuk
19:40 Pod Tatrami - Święto Niepodległości
19:55 Barwy szczęścia - odc. 1874
20:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 261
20:45 Dobranocka - Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 20/39 - Mały architekt
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 O mnie się nie martw s.VIII odc. 12/13
22:45 Polonia 24
23:05 Rozmowa Polonii - (347)
23:20 Halo Polonia
00:10 Tomek Kawiak
01:15 Korona królów - odc 110
01:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski
02:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze
02:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Znalazłem, odc. 98
02:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - O jadalnych dinozaurach
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 243 - Narzeczona (Ojciec Mateusz XIX, odc. 5)
04:20 Krótka historia - (535) Stosunki polsko - ukraińskie
04:30 Barwy szczęścia - odc. 1875
05:05 Polonia 24
05:25 Rozmowa Polonii - (348)
05:40 Halo Polonia
Rytoj - 11-20
06:25 Kierunek Zachód - /19/
06:40 Polacy zmieniający świat - Geniusze
06:55 Działo się w Krakowie
07:05 Koncert dla Niepodległej (skrót)
07:55 Polska z Miodkiem - (59) Jędrzejów, Pińczów, Staszew
08:05 Pożyteczni.pl
08:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze
08:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:25 Rozmowa Polonii - (347)
12:40 Halo Polonia
13:25 Krótka historia - (534) Ojcowie niepodległości
13:35 Wiadomości
13:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 261
14:10 Barwy szczęścia - odc. 1875
14:45 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 24* (seria II odc. 11)
15:35 Tomek Kawiak
16:45 Wiadomości
16:55 Korona królów - odc 110
17:25 Sonda 2 - (95) - Starość
17:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze
18:10 Przyjaciele lasu - odc. 47
18:20 Krótka historia - (535) Stosunki polsko - ukraińskie
18:30 Teleexpress
18:55 Szlakiem Kolberga - Monika Brodka
19:25 wojsko - polskie.pl - odc. 37
19:55 Barwy szczęścia - odc. 1875
20:25 Kierunek Zachód - /19/
20:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Znalazłem, odc. 98
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 243 - Narzeczona (Ojciec Mateusz XIX, odc. 5)
22:45 Polonia 24
23:05 Rozmowa Polonii - (348)
23:20 Halo Polonia
00:10 Ocaleni
01:15 Korona królów - odc 111
01:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski
02:20 Baw się słowami - Jesienne przetwory s. IV
02:30 Baw się słowami - Chodzić czy pójść? s. IV
02:45 Dobranocka za oceanem - Eliasz i Pistulka - odc. 3 - Czarodziejski tłuczek
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Za marzenia - odc. 12
04:20 Krótka historia - (536) Ordynacje wyborcze II RP
04:30 Barwy szczęścia - odc. 1876
05:05 Polonia 24
05:25 Rozmowa Polonii - (349)
05:40 Halo Polonia
Poryt - 11-21
06:25 As
06:50 Działo się w Krakowie
07:10 Czas honoru - odc. 60* "Kanał"
08:00 Budowla z pruskiego muru
08:25 Baw się słowami - Jesienne przetwory s. IV
08:35 Baw się słowami - Chodzić czy pójść? s. IV
08:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:25 Rozmowa Polonii - (348)
12:40 Halo Polonia
13:25 Krótka historia - (535) Stosunki polsko - ukraińskie
13:35 Wiadomości
13:50 Kierunek Zachód - /19/
14:10 Barwy szczęścia - odc. 1876
14:45 O mnie się nie martw s.VIII odc. 12/13
15:40 Zapomniany Legion
16:45 Wiadomości
16:55 Korona królów - odc 111
17:25 Astronarium - (36) - "Proxima b i Trappist - 1"
17:55 Baw się słowami - Jesienne przetwory s. IV
18:05 Baw się słowami - Chodzić czy pójść? s. IV
18:20 Krótka historia - (536) Ordynacje wyborcze II RP
18:30 Teleexpress
18:55 Pojedynki stulecia - Marek Nowakowski - Roman Bratny
19:25 Polki nad Londynem
19:55 Barwy szczęścia - odc. 1876
20:25 Wilnoteka
20:45 Dobranocka - Eliasz i Pistulka - odc. 3 - Czarodziejski tłuczek
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Za marzenia - odc. 12
22:45 Polonia 24
23:05 Rozmowa Polonii - (349)
23:20 Halo Polonia
00:15 Zapomniany Legion
01:15 Korona królów - odc 112
01:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski
02:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 39 - Pasja
02:35 Podwodne ABC - Odc. 18 Wpław, pieszo, w wodzie i na lądzie czy podróże
02:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 3 - Ukarane łakomstwo
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Prokurator - odc. 10/10
04:20 Krótka historia - (537) Powrót z Magdeburga
04:30 Barwy szczęścia - odc. 1877
05:05 Polonia 24
05:25 Rozmowa Polonii - (350)
05:40 Halo Polonia
Kt - 11-22
06:25 Racja stanu - (129)
06:50 Działo się w Krakowie
07:05 Czas honoru - odc. 61* "Major Zwonariew"
08:00 Las bliżej nas s.II - odc. 11
08:30 Zwierzaki Czytaki - odc. 39 - Pasja
08:45 Podwodne ABC - Odc. 18 Wpław, pieszo, w wodzie i na lądzie czy podróże
08:55 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:25 Rozmowa Polonii - (349)
12:40 Halo Polonia
13:25 Krótka historia - (536) Ordynacje wyborcze II RP
13:35 Wiadomości
13:50 Wilnoteka
14:10 Barwy szczęścia - odc. 1877
14:45 M jak miłość - odc. 1390
15:40 Za marzenia - odc. 12
16:30 Pod Tatrami - Święto Niepodległości
16:45 Wiadomości
16:55 Korona królów - odc 112
17:25 Jak to działa - odc. 170 Jak naprawić człowieka
17:55 Zwierzaki Czytaki - odc. 39 - Pasja
18:10 Podwodne ABC - Odc. 18 Wpław, pieszo, w wodzie i na lądzie czy podróże
18:20 Krótka historia - (537) Powrót z Magdeburga
18:30 Teleexpress
18:55 Podróże z historią s.V - odc. 54 Zwykła historia niezwykłych nazw
19:25 Racja stanu - (129)
19:55 Barwy szczęścia - odc. 1877
20:25 Wschód
20:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 3 - Ukarane łakomstwo
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Prokurator - odc. 10/10
22:45 Polonia 24
23:05 Rozmowa Polonii - (350)
23:20 Halo Polonia
00:10 As
00:40 Magazyn śledczy Anity Gargas - /91/
01:15 Korona królów - taka historia... - odc. 7 - Nie od razu Kraków zbudowano...
01:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski
02:20 Domisie - Mamy ślicznego króliczka
02:45 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc. 5 - Potwór
03:00 Wiadomości
03:30 Sport
03:35 Na dobre i na złe - odc. 719 Lolita
04:30 Na sygnale - odc. 185 "Wiara czyni cuda"
04:55 Krótka historia - (538) Sejm Ustawodawczy
05:05 Polonia 24
05:20 Halo Polonia
05:55 Kapitał Polski - /8/

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau