National Geographic HD

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 07-21
06:00 Brain Games 4, ep. 4, Novac
06:00 Brain Games 4, ep. 4, Novac
06:20 Brain Games 4, ep. 5, Lijevo protiv desnog
06:20 Brain Games 4, ep. 5, Lijevo protiv desnog
06:35 Brain Games 4, ep. 6, Zablude
06:35 Brain Games 4, ep. 6, Zablude
06:55 Kina iz zraka 1, ep. 2
06:55 Kina iz zraka 1, ep. 2
07:40 Isušivanje Bermudskog trokuta
07:40 Isušivanje Bermudskog trokuta
08:25 Izgubljeno blago majanskih zmijskih kraljeva 1, ep. 1
08:25 Izgubljeno blago majanskih zmijskih kraljeva 1, ep. 1
09:10 Opasni susreti 3, ep. 3, Zasjeda nilskog konja
09:10 Opasni susreti 3, ep. 3, Zasjeda nilskog konja
10:00 Opasni susreti 3, ep. 4, Tajna slijepog krokodila
10:00 Opasni susreti 3, ep. 4, Tajna slijepog krokodila
10:50 Pecanje čudovišta 1, ep. 1, Mongolska pastrva
10:50 Pecanje čudovišta 1, ep. 1, Mongolska pastrva
11:35 Pecanje čudovišta 1, ep. 2, Pilašica
11:35 Pecanje čudovišta 1, ep. 2, Pilašica
12:25 Izgubljeno blago majanskih zmijskih kraljeva 1, ep. 1
12:25 Izgubljeno blago majanskih zmijskih kraljeva 1, ep. 1
13:10 Isušivanje Bermudskog trokuta
13:10 Isušivanje Bermudskog trokuta
13:55 Pecanje čudovišta 1, ep. 3, Divovska raža
13:55 Pecanje čudovišta 1, ep. 3, Divovska raža
14:45 Granica 3, ep. 1, Obrambena linija
14:45 Granica 3, ep. 1, Obrambena linija
15:30 Granica 3, ep. 2, Smrt na Rio Grandeu
15:30 Granica 3, ep. 2, Smrt na Rio Grandeu
16:15 Isušivanje Bermudskog trokuta
16:15 Isušivanje Bermudskog trokuta
17:00 Kina iz zraka 1, ep. 2
17:00 Kina iz zraka 1, ep. 2
17:45 Velika postignuća 1, ep. 3, Dekodiranje mozga
17:45 Velika postignuća 1, ep. 3, Dekodiranje mozga
18:25 Izgubljeno blago majanskih zmijskih kraljeva 1, ep. 1
18:25 Izgubljeno blago majanskih zmijskih kraljeva 1, ep. 1
19:15 Granica 3, ep. 2, Smrt na Rio Grandeu
19:15 Granica 3, ep. 2, Smrt na Rio Grandeu
20:00 Zagonetke Uskršnjih otoka 1, ep. 1
20:00 Zagonetke Uskršnjih otoka 1, ep. 1
20:45 Baku: Otkrivanje skrivenih gradova
20:45 Baku: Otkrivanje skrivenih gradova
21:30 Granica 3, ep. 2, Smrt na Rio Grandeu
21:30 Granica 3, ep. 2, Smrt na Rio Grandeu
22:15 Zagonetke Uskršnjih otoka 1, ep. 1
22:15 Zagonetke Uskršnjih otoka 1, ep. 1
23:00 Baku: Otkrivanje skrivenih gradova
23:00 Baku: Otkrivanje skrivenih gradova
23:45 Kina iz zraka 1, ep. 2
23:45 Kina iz zraka 1, ep. 2
00:35 Zemlja uživo
02:10 AUTO SOS 4, ep. 6, Range Rover Vogue SE
02:55 Kraljevi ribara, ep. 10, 10. nastavak
03:40 Nacističke megagrađevine 3, ep. 4, Hitlerove ubojite podmornice
04:25 Zemlja uživo
Rytoj - 07-22
06:00 Brain Games 4, ep. 7, Paranormalno
06:20 Brain Games 4, ep. 8, Pritisak kolega
06:45 Brain Games 4, ep. 9, Logika
07:05 Nacističke megagrađevine 3, ep. 4, Hitlerove ubojite podmornice
07:50 Kozmos: Sunčeve sestre 1, ep. 8, dokumentarna serija
08:30 AUTO SOS 4, ep. 6, Range Rover Vogue SE
09:15 Pecanje čudovišta 1, ep. 3, Divovska raža
10:05 Zagonetke Uskršnjih otoka 1, ep. 1
10:50 Baku: Otkrivanje skrivenih gradova
11:35 Kozmos: Sunčeve sestre 1, ep. 8, dokumentarna serija
12:15 Kraljevi ribara, ep. 9, 9. nastavak
13:00 Pecanje čudovišta 1, ep. 3, Divovska raža
13:50 AUTO SOS 4, ep. 6, Range Rover Vogue SE
14:35 Zagonetke Uskršnjih otoka 1, ep. 1
15:35 Baku: Otkrivanje skrivenih gradova
16:20 Kraljevi ribara, ep. 9, 9. nastavak
17:05 Kozmos: Sunčeve sestre 1, ep. 8, dokumentarna serija
17:45 AUTO SOS 4, ep. 6, Range Rover Vogue SE
18:30 Pecanje čudovišta 1, ep. 3, Divovska raža
19:20 Kozmos: Sunčeve sestre 1, ep. 8, dokumentarna serija
20:00 Zemlja uživo
21:35 AUTO SOS 4, ep. 6, Range Rover Vogue SE
22:20 Kraljevi ribara, ep. 10, 10. nastavak
23:05 Pecanje čudovišta 1, ep. 4, Velika bijela jesetra
23:50 Nacističke megagrađevine 3, ep. 4, Hitlerove ubojite podmornice
00:35 Granica 3, ep. 3, Dim
01:20 Granica 3, ep. 4, Riječna patrola
02:05 AUTO SOS 4, ep. 7, BMW 2002 Turbo
02:50 Lovac i lovina 3, ep. 1, Napad iz zasjede
03:40 Nacističke megagrađevine 3, ep. 5, Japanska supertvrđava
04:25 Granica 3, ep. 3, Dim
05:10 Granica 3, ep. 4, Riječna patrola
Poryt - 07-23
06:00 Brain Games 4, ep. 10, Lica
06:30 Brain Games 4, ep. 11, San
06:50 Brain Games 4, ep. 12, Mašta
07:15 Nacističke megagrađevine 3, ep. 5, Japanska supertvrđava
08:00 Kozmos: Izgubljeni svjetovi planeta Zemlje 1, ep. 9, dokumentarna serija
08:40 AUTO SOS 4, ep. 7, BMW 2002 Turbo
09:25 Pecanje čudovišta 1, ep. 4, Velika bijela jesetra
10:10 Zemlja uživo
11:45 Kozmos: Izgubljeni svjetovi planeta Zemlje 1, ep. 9, dokumentarna serija
12:25 Kraljevi ribara, ep. 10, 10. nastavak
13:10 Pecanje čudovišta 1, ep. 4, Velika bijela jesetra
14:00 AUTO SOS 4, ep. 7, BMW 2002 Turbo
14:45 Zemlja uživo
16:20 Kraljevi ribara, ep. 10, 10. nastavak
17:05 Kozmos: Izgubljeni svjetovi planeta Zemlje 1, ep. 9, dokumentarna serija
17:45 AUTO SOS 4, ep. 7, BMW 2002 Turbo
18:30 Pecanje čudovišta 1, ep. 4, Velika bijela jesetra
19:20 Kozmos: Izgubljeni svjetovi planeta Zemlje 1, ep. 9, dokumentarna serija
20:00 Granica 3, ep. 3, Dim
20:45 Granica 3, ep. 4, Riječna patrola
21:30 AUTO SOS 4, ep. 7, BMW 2002 Turbo
22:15 Lovac i lovina 3, ep. 1, Napad iz zasjede
23:05 Pecanje čudovišta 3, ep. 1, Riječna invazija
23:50 Nacističke megagrađevine 3, ep. 5, Japanska supertvrđava

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau