MEZZO

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 11-20
06:00 InterMezzo
07:00 InterMezzo
09:30 Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
12:25 InterMezzo
13:30 Mariss Jansons conducts Haydn and Bruckner at the Concertgebouw
15:15 Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
16:45 InterMezzo
17:30 Faust by Charles Gounod at the Teatro real de Madrid
Faust, by Charles Gounod (1818-1893) Libretto by Jules Barbier and Michel Carré, based upon the play Faust et Marguerite (1850) by Michel Carré and...
20:45 InterMezzo
21:30 Playlist #1 by Angelin Preljocaj, Opéra Royal, Château de Versailles
23:00 La Fresque choreography by Angelin Preljocaj
00:40 Slowly Rolling Camera - LOTOS Jazz Festival
01:05 Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
02:30 The Sound of New York - Damion Reid
03:05 Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
04:10 Glen Davis Andrews - Nancy Jazz Pulsations
05:30 InterMezzo
Rytoj - 11-21
07:00 InterMezzo
09:30 Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 1
10:45 Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 2
12:05 InterMezzo
13:30 Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Schubert, Mozart
15:00 Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
16:50 InterMezzo
17:30 Chick Corea Piano solo
18:20 Bokanté - Malta Jazz Festival
19:25 Kris Bowers featuring Lina Easterlin - Stockholm Jazz Festival
20:20 InterMezzo
21:30 Lucia di Lammermoor by Donizetti at the Liceu
00:40 The Sound of New York - Gerald Clayton
01:30 Anouar Brahem - Jazz sous les pommiers
02:35 MICHEL CAMILO-TOMATITO - Jazz sous les pommiers
03:35 Bokanté - Malta Jazz Festival
04:35 Chick Corea Piano solo
05:00 Craig Taborn trio - Nancy Jazz Pulsations
Poryt - 11-22
06:05 InterMezzo
07:00 InterMezzo
09:30 Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 5
10:30 Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
11:30 Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 7
12:30 InterMezzo
13:30 Orphée et Eurydice by Gluck at la Scala
15:40 Music against Oblivion at la Sorbonne
16:30 InterMezzo
17:30 Iolanta by Tchaikovsky and Bluebeard's Castle by Bartók at the Metropolitan Opera
20:20 InterMezzo
21:30 The Sound of New York - Luis Perdomo & Mimi Jones
22:00 An evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
23:30 Avishai Cohen Trio - Nancy Jazz Pulsations
00:05 InterMezzo
00:30 Chick Corea Piano solo
01:10 Catherine Russell - Jazz en Tête
02:00 The Messenger Legacy - Jazz en tête
03:00 The Sound of New York - Greg Osby
03:35 Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tête
04:40 InterMezzo
05:30 Brad Mehldau, Three pieces after Bach
Pn - 11-23
06:45 InterMezzo
07:00 InterMezzo
09:30 Soundprints feat. Joe Lovano & Dave Douglas at Roma Jazz Festival
10:30 The Sound of New York - Vicente Archer
11:00 Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging duke' - Roma Jazz Festival
12:00 InterMezzo
13:30 Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
14:50 John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
16:30 InterMezzo
17:30 The Sacral Dance by the Compania Danza Contemporanea de Cuba
18:50 Havana Danza ! Ballet Danza Contemporanea Of Cuba
20:40 InterMezzo
21:30 Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Mahler
23:20 The Orchestre de la Suisse Romande and Jonathan Nott: Debussy, Ravel, Brahms
00:35 Wayne Shorter Quartet - Stockholm Jazz Festival
01:20 Craig Taborn trio - Nancy Jazz Pulsations
02:25 The Sound of New York - Bilal
03:00 Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
03:50 Butler, Bernstein & Hot 9 - Jazz en tête
04:50 Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau