Mezzo Live HD

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 09-15
06:00 Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
06:30 Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
07:15 Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Montreal Jazz Festival
07:30 InterMezzo
08:00 Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
08:45 Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
09:15 Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
09:30 Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie
10:40 Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
11:30 Macbeth by Verdi - Opéra Royal de Wallonie
13:00 Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos 1 & 3
14:05 InterMezzo
14:25 Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
15:00 Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
16:25 Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
17:00 The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
17:50 InterMezzo
18:45 Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
19:00 The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
20:45 Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
21:00 Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
22:40 InterMezzo
23:00 Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
00:40 Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
02:05 Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz à Porquerolles
03:00 InterMezzo
04:00 Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
05:35 Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
Rytoj - 09-16
07:05 InterMezzo
08:00 Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
11:05 InterMezzo
11:30 The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
13:30 Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
15:00 Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
16:30 Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
17:50 InterMezzo
19:00 Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
20:15 Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
21:45 Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
22:30 InterMezzo
23:00 The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
00:25 Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
02:25 China Moses - Alfa Jazz Fest
03:30 InterMezzo
04:00 Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
05:15 Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
Poryt - 09-17
06:40 Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
07:25 InterMezzo
08:00 Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
09:30 Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
10:50 InterMezzo
11:15 The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
13:00 Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
14:50 InterMezzo
15:00 Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
16:40 Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
18:40 InterMezzo
19:00 The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
21:20 InterMezzo
23:00 Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
00:10 Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
01:40 Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
02:00 An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
03:25 InterMezzo
04:00 The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
05:45 Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
Tr - 09-18
07:35 InterMezzo
08:00 Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
10:50 InterMezzo
11:30 Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
13:05 Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
14:15 InterMezzo
15:00 Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
18:05 InterMezzo
19:00 The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
21:00 Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
22:10 InterMezzo
23:00 Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
00:40 Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
02:25 Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz à Foix
03:25 InterMezzo
04:00 Michel Dalberto plays Fauré
05:20 The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau