Mezzo Live HD

| Pridėti pasirinkimą

Vakar - 07-09
00:01 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
02:00 Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz à vienne
03:00 InterMezzo
04:00 Raphaël Pichon and Pygmalion : Bach's Motets
05:43 Mahler Chamber Orchestra & Jakub Hrůša: Mendelssohn, Mozart, Schumann
07:14 InterMezzo
08:00 Shoot the Moon chorégraphie de Sol León & Paul Lightfoot
08:30 Walk The Demon by Marco Goecke - Nederland Dans Theater (NDT)
09:00 An Evening with the NDT 1
10:00 An Evening with the NDT 2
11:10 InterMezzo
11:30 Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
12:30 ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
13:30 Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
14:30 InterMezzo
15:00 Beethoven's Fidelio at the Theater an der Wien
17:12 Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
18:08 InterMezzo
19:00 John Eliot Gardiner conducts Berlioz's Benvenuto Cellini
22:00 InterMezzo
22:30 Klaus Mäkelä and the Orchestre de Paris: Ravel, Beethoven
Šiandien - 07-10
02:00 Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
03:20 InterMezzo
04:00 Beethoven's Fidelio at the Theater an der Wien
06:15 InterMezzo
08:00 La Damnation de Faust de Berlioz par Les Siècles et François-Xavier Roth
10:10 Daniel Barenboim, Moment Musical at the Boulez Saal: Chopin
10:45 InterMezzo
11:30 Der Freischütz by Weber at La Scala, Milan
14:30 InterMezzo
15:00 An Evening with the NDT 2
16:10 Walk The Demon by Marco Goecke - Nederland Dans Theater (NDT)
16:40 An Evening with the NDT 1
17:40 Shoot the Moon chorégraphie de Sol León & Paul Lightfoot
18:10 InterMezzo
19:00 Raphaël Pichon and Pygmalion : Bach's Motets
20:42 Mahler Chamber Orchestra & Jakub Hrůša: Mendelssohn, Mozart, Schumann
22:14 InterMezzo
23:00 Don Giovanni by Mozart at the Festival d'Aix-en-Provence
00:38 Prokofiev's Anniversary with Valery Gergiev: Ivan The Terrible and Alexander Nevsky
02:00 Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
03:15 InterMezzo
04:00 Laissez durer la nuit: French Music of the 17th Century
05:14 Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
Rytoj - 07-11
06:40 InterMezzo
08:00 Le Concert de Paris 2019
09:46 Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
11:30 Raphaël Pichon and Pygmalion : Bach's Motets
13:13 Mahler Chamber Orchestra & Jakub Hrůša: Mendelssohn, Mozart, Schumann
14:48 InterMezzo
15:00 Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
15:45 Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
16:12 Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
17:00 InterMezzo
19:00 Aida by Verdi at the Salzburg Festival
21:45 InterMezzo
23:00 Estonian Festival Orchestra, Paavo Järvi, Lisa Batiashvili: Nielsen, Kancheli, Sibelius
02:30 Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
03:30 InterMezzo
04:00 Der Freischütz by Weber at La Scala, Milan
Poryt - 07-12
06:20 InterMezzo
08:00 Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
08:45 Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
09:12 Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
10:00 InterMezzo
11:30 Aida by Verdi at the Salzburg Festival
14:15 InterMezzo
15:00 Le Concert de Paris 2019
16:48 Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
18:30 InterMezzo
19:00 Sadeh 21 by Ohad Naharin | Batsheva - The young Ensemble Ohad Naharin, Théâtre national de Chaillot
20:18 Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
21:35 InterMezzo
23:00 La Clemenza di Tito by Mozart at the Salzburg Festival
00:18 Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
02:00 Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz à Vienne
03:00 InterMezzo
04:00 Yo-Yo Ma, Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
05:55 Claudio Abbado and Maurizio Pollini in Lucerne: Beethoven, Mahler

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau