Da Vinci Learning

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 07-21
06:00 Mily Gospođica Ispitivačica, Obećanje
06:00 Rough Science
06:00 Mily Gospođica Ispitivačica, Obećanje
06:05 Umjetnost s Mati i Dadom, Pantheon
06:05 Umjetnost s Mati i Dadom, Pantheon
06:15 Gastroeksplozija, Makaroni sa sirom
06:15 Gastroeksplozija, Makaroni sa sirom
06:30 Genijalna otkrića, Dmitrij Mendeljejev - Porijeklo svega i periodni sustav elemenata
06:30 Rough Science
06:30 Genijalna otkrića, Dmitrij Mendeljejev - Porijeklo svega i periodni sustav elemenata
07:00 Varljivi um, Pamćenje
07:00 Rough Science
07:00 Varljivi um, Pamćenje
07:30 Sve za djecu, Pritisak i čips u obliku sira
07:30 Rough Science
07:30 Sve za djecu, Pritisak i čips u obliku sira
08:00 Siesta Z, Sofoklo: Kralj Edip
08:00 Mily Miss Questions
08:00 Siesta Z, Sofoklo: Kralj Edip
08:05 Art with Mati and Dada
08:10 Siesta Z, Homer: Ilijada
08:10 Siesta Z, Homer: Ilijada
08:15 Gastroblast
08:30 GEOlino, Indija: Najveći školski obrok na svijetu
08:30 Mind Blowing Breakthroughs
08:30 GEOlino, Indija: Najveći školski obrok na svijetu
08:40 GEOlino, Ermitaž - Palača mački
08:40 GEOlino, Ermitaž - Palača mački
09:00 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Al Jazari i nevjerojatni strojevi
09:00 Mindworks
09:00 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Al Jazari i nevjerojatni strojevi
09:30 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Viktorijanske tvornice i rat zbog kante
09:30 All For Kids
09:30 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Viktorijanske tvornice i rat zbog kante
10:00 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Rana Australija i Plinije stariji
10:00 Siesta Z
10:00 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Rana Australija i Plinije stariji
10:10 Siesta Z
10:30 Uvećani eksperiment, Sve o ravnoteži
10:30 GEOlino
10:30 Uvećani eksperiment, Sve o ravnoteži
10:40 GEOlino
11:00 Operacija Boli!, Snaga vjetra
11:00 Absolute Genius With Dick and Dom
11:00 Operacija Boli!, Snaga vjetra
11:30 Istraživanje - Kućna znanost, Omiljeni pokusi
11:30 Horrible Histories
11:30 Istraživanje - Kućna znanost, Omiljeni pokusi
12:00 Jeste li znali, Kako pojačati mozak?
12:00 Horrible Histories
12:00 Jeste li znali, Kako pojačati mozak?
12:30 Istraživanje - Znanje iz prirode, Mišić za mimikriju
12:30 Science Max
12:30 Istraživanje - Znanje iz prirode, Mišić za mimikriju
13:00 Znanstvena pitanja, Što se događa ako se igram hranom?
13:00 Operation Ouch!
13:00 Znanstvena pitanja, Što se događa ako se igram hranom?
13:30 Genijalna otkrića, Dmitrij Mendeljejev - Porijeklo svega i periodni sustav elemenata
13:30 Xploration DIY SCI
13:30 Genijalna otkrića, Dmitrij Mendeljejev - Porijeklo svega i periodni sustav elemenata
14:00 Sportski labos, Američki nogomet
14:00 Did You Know
14:00 Sportski labos, Američki nogomet
14:15 Varljivi um, Zvučne varke
14:15 Varljivi um, Zvučne varke
14:30 Xploration Nature Knows Best
14:45 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Šokiranje Faradaya
14:45 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Šokiranje Faradaya
15:00 SciQ
15:15 GEOlino, Polarna škola za nomadsku djecu
15:15 GEOlino, Polarna škola za nomadsku djecu
15:30 Mind Blowing Breakthroughs
15:35 Operacija Boli!, Pijete li dovoljno vode?
15:35 Operacija Boli!, Pijete li dovoljno vode?
16:00 Sports Lab
16:05 Obično smeće, Olovka-mrkva i Marcel Duchamp
16:05 Obično smeće, Olovka-mrkva i Marcel Duchamp
16:15 Mindworks
16:35 Šefovi tinejdžeri, Nick
16:35 Šefovi tinejdžeri, Nick
16:45 Absolute Genius With Dick and Dom
17:00 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Glazbeni specijal
17:00 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Glazbeni specijal
17:15 GEOlino
17:30 Istraživanje - Znanje iz prirode, Kitovi
17:30 Istraživanje - Znanje iz prirode, Kitovi
17:35 Operation Ouch!
18:00 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Spektakularni vatromet s Turingom
18:00 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Spektakularni vatromet s Turingom
18:05 Totally Rubbish
18:30 Tajanstveni laboratorij Thomasa Edisona, Raketom do Mjeseca
18:30 Tajanstveni laboratorij Thomasa Edisona, Raketom do Mjeseca
18:35 Teenage Boss
18:45 Kad odrastem, Tehničar svemirske tehnologije
18:45 Kad odrastem, Tehničar svemirske tehnologije
19:00 Istraživanje - Kućna znanost, Rakete
19:00 Horrible Histories
19:00 Istraživanje - Kućna znanost, Rakete
19:30 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Von Braun i lutke u svemiru
19:30 Xploration Nature Knows Best
19:30 Apsolutni geniji s Dickom i Domom, Von Braun i lutke u svemiru
20:00 Život svemira
20:00 Absolute Genius With Dick and Dom
20:00 Život svemira
20:30 Thomas Edison's Secret Lab
20:45 When I Grow Up
20:50 Jeste li znali isječci, Tajne kamuflaže životinja
20:50 Jeste li znali isječci, Tajne kamuflaže životinja
21:00 Veliki sanjari, Ciolkovskijevi čudesni svjetovi
21:00 Xploration DIY SCI
21:00 Veliki sanjari, Ciolkovskijevi čudesni svjetovi
21:30 Absolute Genius With Dick and Dom
21:40 Jeste li znali isječci, Što naš glas govori o nama?
21:40 Jeste li znali isječci, Što naš glas govori o nama?
22:00 Tajne svemira
22:00 Life of a Universe
22:00 Tajne svemira
22:50 Did You Know
23:00 Hubbleovo platno, Boja & Nasilni svršeci
23:00 Great Dreamers
23:00 Hubbleovo platno, Boja & Nasilni svršeci
23:30 Hubbleovo platno, Kozmička perspektiva & Urezano u vrijeme
23:30 Hubbleovo platno, Kozmička perspektiva & Urezano u vrijeme
23:40 Did You Know
00:00 Can You Fix a Brain Like Mine?
00:00 Oslobođena renesansa, Bičevi, smrti i bogorodice
00:45 Did You Know
01:00 Xploration Awesome Planet
01:00 Možete li popraviti mozak poput moga?
01:30 Chasing Happiness
01:45 Jeste li znali isječci, Pretvaranje glasa u instrument
02:00 Hubble's Canvas
02:00 Radost UI-ja
02:30 Fossil Detectives
03:00 Story of Electricity
03:00 Istraživanje - Fenomenalan planet, Čuda prirode
03:30 U potrazi za srećom, Sretni zauvijek
04:00 Precision: The Measure of All Things
04:00 Surova znanost, The Reef
04:30 Surova znanost, Beneath the Waves
05:00 Chasing Happiness
05:00 Surova znanost, Power
05:30 Xploration Awesome Planet
05:30 Surova znanost, Safety
Rytoj - 07-22
06:00 Mily Gospođica Ispitivačica, Ovo je Lolino
06:00 Rough Science
06:05 Umjetnost s Mati i Dadom, Mimar Sinan
06:15 Gastroeksplozija, Pizza
06:30 Lovci na povijest, Veliki Grci i sjajne ideje
06:30 Rough Science
07:00 Siesta Z, Oscar Wilde: Cantervillski duh
07:00 Rough Science
07:10 Siesta Z, Emilio Salgari: Sandokan, malezijski tigar
07:30 Saznavanje, Istraga
07:30 Rough Science
07:55 Istraživanje - Znanje iz prirode, Kopiranje komunikacije
08:00 Mily Miss Questions
08:05 Art with Mati and Dada
08:15 Gastroblast
08:25 GEOlino, Lamu - otok magaraca
08:30 History Hunters
08:35 GEOlino, Wales - Svjetsko prvenstvo psa ovčara
08:55 Povijest igračaka, Kreda
09:00 Siesta Z
09:05 Tajanstveni laboratorij Thomasa Edisona, Zombiji ludi za krafnama i Von Vijak bez napona
09:10 Siesta Z
09:30 Znanstvena pitanja, Kako stvoriti čaroliju u filmu?
09:30 Finding Stuff Out
09:55 Xploration Nature Knows Best
10:00 Kad odrastem, Montažer zvuka
10:10 Kad odrastem, Sportska statističarka
10:20 Povijest igračaka, Lutka
10:25 GEOlino
10:30 Genijalna otkrića, Thomas Alva Edison protiv Nikole Tesle - Natjecanje vodi do napretka
10:35 GEOlino
10:55 Infotoy
11:00 Lovci na povijest, Remek-djela i sjajni izumi
11:05 Thomas Edison's Secret Lab
11:30 Saznavanje, Automobili
11:30 SciQ
12:00 Gastroeksplozija, Riblji tacosi
12:00 When I Grow Up
12:10 When I Grow Up
12:15 Tajanstveni laboratorij Thomasa Edisona, Modni geni i Elektro-Kent
12:20 Infotoy
12:30 Mind Blowing Breakthroughs
12:40 Znanstvena pitanja, Kako letjeti bez pomoći aviona?
13:00 History Hunters
13:10 GEOlino, Island - život na bačvi baruta
13:20 GEOlino, Inti Wara Yassi - Bolivijska arka
13:30 Finding Stuff Out
13:40 Istraživanje - Znanje iz prirode, Kitovi
14:00 Gastroblast
14:05 Jeste li znali, Poplave, uragani, oluje… Kako da živimo s njima?
14:15 Thomas Edison's Secret Lab
14:35 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Glazbeni specijal
14:40 SciQ
15:05 Pretvori me u superjunaka, Moćni crv i potpuno novi mozak
15:10 GEOlino
15:20 GEOlino
15:35 Varljivi um, Naš nevjerojatni mozak
15:40 Xploration Nature Knows Best
16:05 Saznavanje, Ljubimci
16:05 Did You Know
16:30 Šašava znanost, Plastika
16:35 Horrible Histories
17:00 Siesta Z, Anonimni autor: Issun-boshi
17:05 Make Me a Super
17:10 Siesta Z, Herman Melville: Moby Dick
17:30 Baš kul, Leće
17:35 Mindworks
17:50 Mily Gospođica Ispitivačica, Prestravljena
18:05 Obično smeće, Fantastična moda i Bridget Riley
18:05 Finding Stuff Out
18:30 Quirky Science
18:35 Varljivi um, Svakodnevne varke
19:00 Uvećani eksperiment, Vibrobot
19:00 Siesta Z
19:10 Siesta Z
19:30 Operacija Boli!, Priča o kihanju
19:30 Look Kool
19:50 Mily Miss Questions
20:00 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Ivan bez zemlje i Magna Carta
20:05 Totally Rubbish
20:30 Jeste li znali, Naglasci, osjećaji, pjevanje
20:35 Mindworks
21:00 Science Max
21:00 Oslobođena renesansa, Bičevi, smrti i bogorodice
21:30 Operation Ouch!
22:00 Horrible Histories
22:00 Možete li popraviti mozak poput moga?
22:30 Did You Know
22:45 Jeste li znali isječci, Pretvaranje glasa u instrument
23:00 Renaissance Unchained
23:00 Istraživanje - Fenomenalan planet, Čuda prirode
23:30 U potrazi za srećom, Sretni zauvijek
00:00 Katalizator, Inteligencija blizanaca
00:00 Ascent of Woman
01:00 Uspon žene, Civilizacija
01:00 Xploration Awesome Planet
01:30 Xploration Nature Knows Best
02:00 Renaissance Unchained
02:00 Preciznost: Mjera svih stvari, Električna struja
03:00 Can You Fix a Brain Like Mine?
03:00 Istraživanje - Fenomenalan planet, Učenik istraživači
03:30 Istraživanje - Znanje iz prirode, Zrakoplov u letu
03:45 Did You Know
04:00 The Joy of AI
04:00 Surova znanost, Mountains
04:30 Surova znanost, Clean
05:00 Xploration Awesome Planet
05:00 Surova znanost, Mine
05:30 Chasing Happiness
05:30 Surova znanost, Photograph
Poryt - 07-23
06:00 Rough Science
06:00 Mily Gospođica Ispitivačica, Robotop
06:05 Umjetnost s Mati i Dadom, Vincent Van Gogh
06:15 Gastroeksplozija, Miješana salata
06:30 Rough Science
06:30 Baš kul, Okvir, školjka, čvrsta struktura
07:00 Rough Science
07:00 Siesta Z, Sofoklo: Kralj Edip
07:10 Siesta Z, Homer: Ilijada
07:30 Rough Science
07:30 Saznavanje, Kamenje
07:55 Istraživanje - Znanje iz prirode, Mišić za mimikriju
08:00 Mily Miss Questions
08:05 Art with Mati and Dada
08:15 Gastroblast
08:25 GEOlino, Island - život na bačvi baruta
08:30 Look Kool
08:35 GEOlino, Inti Wara Yassi - Bolivijska arka
08:55 Povijest igračaka, Roboti
09:00 Siesta Z
09:05 Tajanstveni laboratorij Thomasa Edisona, Misterij gusarske šume i Murphyjev zakon gravitacije
09:10 Siesta Z
09:30 Uvećani eksperiment, Proizvodnja struje
09:30 Finding Stuff Out
09:55 Xploration Nature Knows Best
10:00 Kad odrastem, Kozmetički kemičar
10:10 Kad odrastem, Urbani farmer
10:20 Povijest igračaka, Kreda
10:25 GEOlino
10:30 Genijalna otkrića, Braća Lumiere i stroj za pravljenje snova
10:35 GEOlino
10:55 Infotoy
11:00 Baš kul, Origami
11:05 Thomas Edison's Secret Lab
11:30 Saznavanje, Ljubimci
11:30 Science Max
12:00 Gastroeksplozija, Minestrone
12:00 When I Grow Up
12:10 When I Grow Up
12:15 Tajanstveni laboratorij Thomasa Edisona, Tajanstveno čudovište i Uzgoj
12:20 Infotoy
12:30 Mind Blowing Breakthroughs
12:40 Uvećani eksperiment, Vibrobot
13:00 Look Kool
13:10 GEOlino, Indija: Najveći školski obrok na svijetu
13:20 GEOlino, Ermitaž - Palača mački
13:30 Finding Stuff Out
13:40 Istraživanje - Znanje iz prirode, Hrana postaje ekološka
14:00 Gastroblast
14:05 Jeste li znali, Naglasci, osjećaji, pjevanje
14:15 Thomas Edison's Secret Lab
14:35 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Ivan bez zemlje i Magna Carta
14:40 Science Max
15:05 Šefovi tinejdžeri, Nick
15:10 GEOlino
15:20 GEOlino
15:35 Varljivi um, Vizualna percepcija
15:40 Xploration Nature Knows Best
16:05 Saznavanje, Istraga
16:05 Did You Know
16:30 Šašava znanost, Guma
16:35 Horrible Histories
17:00 Mladi fotografi, Ulovi me u akciji
17:05 Teenage Boss
17:30 Baš kul, Kupole
17:35 Mindworks
17:50 Mily Gospođica Ispitivačica, Dilema
18:05 Šefovi tinejdžeri, Michael
18:05 Finding Stuff Out
18:30 Quirky Science
18:35 Varljivi um, Pamćenje
19:00 Uvećani eksperiment, Balon na vrući zrak
19:00 Snapshots
19:30 Operacija Boli!, Pokretanje tijela i zbunjivanje mozga
19:30 Look Kool
19:50 Mily Miss Questions
20:00 STRAŠNA STRANA POVIJESTI, Sjajni Alfred Veliki
20:05 Teenage Boss
20:30 Jeste li znali, Kada nas stvarnost zavara
20:35 Mindworks
21:00 Katalizator, Inteligencija blizanaca
21:00 Science Max
21:30 Operation Ouch!
22:00 Uspon žene, Civilizacija
22:00 Horrible Histories
22:30 Did You Know
23:00 Istraživanje - Fenomenalan planet, Učenik istraživači
23:00 Catalyst
23:30 Istraživanje - Znanje iz prirode, Zrakoplov u letu
00:00 How to Build
01:00 Xploration Awesome Planet
01:30 Xploration Nature Knows Best
02:00 Catalyst
03:00 Ascent of Woman
04:00 Precision: The Measure of All Things
05:00 Xploration Awesome Planet
05:30 Xploration Nature Knows Best
Tr - 07-24
06:00 Rough Science
06:30 Rough Science
07:00 Rough Science
07:30 Rough Science
08:00 Mily Miss Questions
08:05 Art with Mati and Dada
08:15 Gastroblast
08:30 All For Kids
09:00 Thomas Edison's Secret Lab
09:30 Full Proof
09:40 Full Proof
09:55 Xploration Nature Knows Best
10:25 GEOlino
10:35 GEOlino
10:55 Infotoy
11:05 Sports Lab
11:15 Sports Lab
11:30 Science Max
12:00 When I Grow Up
12:10 When I Grow Up
12:20 Infotoy
12:30 Mind Blowing Breakthroughs
13:00 Snapshots
13:30 The History of Art
14:00 Gastroblast
14:15 Sports Lab
14:25 Sports Lab
14:40 Science Max
15:10 GEOlino
15:20 GEOlino
15:40 Xploration Nature Knows Best
16:05 Did You Know
16:35 Horrible Histories
17:05 Totally Rubbish
17:35 Mindworks
18:05 Finding Stuff Out
18:30 SciQ
19:00 Mind Blowing Breakthroughs
19:30 Xploration Nature Knows Best
20:05 History Hunters
20:35 Mindworks
21:00 Xploration DIY SCI
21:30 Operation Ouch!
22:00 Horrible Histories
22:30 Did You Know
23:00 Ugly Beauty
00:00 Genius
00:40 Did You Know
00:50 Did You Know
01:00 Xploration Awesome Planet
01:30 Xploration Nature Knows Best
02:00 Ugly Beauty
03:00 How to Build
04:00 Hyper Evolution: Rise of the Robots
05:00 Xploration Awesome Planet
05:30 Xploration Nature Knows Best

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau