Balticum Platinum

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 12-18
07:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (2) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
08:15 Komedija „Lažybos iš meilės“ (Rusija, 2016 m.) (N-7)
10:10 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (3) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
11:10 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (4) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
12:20 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (2) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
13:30 Komedija „Nauji seni namai“ (Rusija, 2013 m.) (N-7)
15:20 Detektyvinis serialas „Kvapų detektyvas II“ (3) (Ukraina, 2015 m.) (N-7)
16:40 Komedija „Naujosios eglutės“ (Rusija, 2016 m.)
18:20 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (2) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
19:30 Draminis trileris „Skolų surinkėjas“ (Rusija, 2016 m.) (N-7)
21:00 Premjera. Biografinis draminis serialas „Vangelija“ (11) (Ukraina, Baltarusija, Rusija, 2013 m.) (N-7)
22:00 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (1) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
23:00 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (2) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
01:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (3) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
Rytoj - 12-19
07:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (3) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
08:10 Komedija „Pusryčiai pas tėtį“ (Rusija, 2015 m.)
10:00 Draminis trileris „Skolų surinkėjas“ (Rusija, 2016 m.) (N-7)
11:20 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (3) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
12:30 Detektyvas „Nusikaltimų sezonas“ (Rusija, 2018 m.) (N-7)
14:10 Biografinis draminis serialas „Vangelija“ (11) (Ukraina, Baltarusija, Rusija, 2013 m.) (N-7)
15:20 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (3) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
16:20 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (4) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
17:20 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (3) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
18:40 Detektyvinis serialas „Kvapų detektyvas II“ (3) (Ukraina, 2015 m.) (N-7)
19:50 Romantinė drama „Paryžietė“ (Rusija, 2018 m.) (N-7)
21:40 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (3) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
22:40 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (4) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
23:50 Biografinis draminis serialas „Vangelija“ (11) (Ukraina, Baltarusija, Rusija, 2013 m.) (N-7)
00:50 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (4) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
Poryt - 12-20
07:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (4) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
08:10 Detektyvinis serialas „Kvapų detektyvas II“ (3) (Ukraina, 2015 m.) (N-7)
09:30 Muzikinė romantinė drama „Knygų vagys“ (Rusija, 2004 m.) (N-7)
11:10 Romantinė drama „Paryžietė“ (Rusija, 2018 m.) (N-7)
13:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (4) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
14:10 Komedija „Eglutės 5“ (Rusija, 2016 m.)
15:50 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (1) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
16:50 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (2) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
18:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (4) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
19:10 Detektyvas „Nusikaltimų sezonas“ (Rusija, 2018 m.) (N-7)
21:00 Komedija „Naujosios eglutės“ (Rusija, 2016 m.)
22:45 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (3) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
23:45 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (4) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
00:10 Komedija „Pusryčiai pas tėtį“ (Rusija, 2015 m.)
Pn - 12-21
07:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (1) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
08:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (2) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
09:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (3) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
10:00 Istorinis draminis serialas „Jekaterina Didžioji“ (4) (Rusija, 2015 m.) (N-7)
11:10 Detektyvinis serialas „Kvapų detektyvas II“ (3) (Ukraina, 2015 m.) (N-7)
12:20 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (3) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
13:20 Romantinis draminis serialas „Daugiau nei gydytoja“ (4) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
14:30 Komedija „Naujosios eglutės“ (Rusija, 2016 m.)
16:00 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (3) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
17:00 Detektyvinis serialas „Restauratorės užrašai: Šuns statulėlė“ (4) (Rusija, 2017 m.) (N-7)
18:00 Biografinis draminis serialas „Vangelija“ (11) (Ukraina, Baltarusija, Rusija, 2013 m.) (N-7)
19:00 Kriminalinė sporto drama „Elastiko“ (Rusija, 2016 m.) (N-7)
20:40 Istorinė drama „Admirolas“ (Rusija, 2008 m.) (N-7)
23:00 Detektyvinis serialas „Kvapų detektyvas II“ (3) (Ukraina, 2015 m.) (N-7)
01:00 Detektyvinis serialas „Randas“ (1) (Rusija, 2017 m.) ( N-7)

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau