| Balticum auksinis

07:00 Komedija „Didžioji Afera“ (Kanada, 2013 m.) (N-7)
09:00 Kriminalinis veiksmo trileris „Apgaulė“ (JAV, 2013 m.) (N-7)
11:00 Romantinė komedija „Šimto žingsnių kelionė“ (Indija, JAE, JAV, 2014 m.)
13:00 Romantinis trileris „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (D.Britanija, Prancūzija, JAV, 2014 m.) (N-7)
15:00 Romantinė komedija „Žodžiai ir vaizdai“ (JAV, Kanada, Australija, 2013 m.)
17:00 Sporto drama „Kovotojai“ (JAV, 2011 m.) (N-7)
19:15 Komedija „Meilės punšas“ (Prancūzija, D.Britanija, 2013 m.)
21:00 Fantastinė romantinė drama „Viešpatavimas“ (D.Britanija, Kinija, JAV, 2014 m.) (N-7)
23:00 Istorinis veiksmo trileris „Pabėgimas“ (Norvegija, 2012 m.) (N-14)
01:00 Drama „Moteris kieme“ (Prancūzija, 2014 m.) (N-7)

| Balticum Platinum

07:00 Romantinis draminis serialas „Praeitis tave pasivys“ (9) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
08:00 Romantinis draminis serialas „Perlinės vestuvės“ (1) (Rusija, 2016 m.) (N-7)
09:00 Romantinis draminis serialas „Perlinės vestuvės“ (2) (Rusija, 2016 m.) (N-7)
10:00 Romantinis draminis serialas „Perlinės vestuvės“ (3) (Rusija, 2016 m.) (N-7)
11:00 Romantinis draminis serialas „Perlinės vestuvės“ (4) (Rusija, 2016 m.) (N-7)
12:00 Romantinis draminis serialas „Pirmakursė“ (2) (Rusija, 2016 m.) (N-7)
13:00 Romantinis draminis serialas „Praeitis tave pasivys“ (9) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
14:10 Romantinė drama „Paryžietė“ (Rusija, 2018 m.) (N-7)
16:00 Fantastinė romantinė nuotykių drama „Drakonas“ (Rusija, 2015 m.) (N-7)
18:00 Romantinis draminis serialas „Praeitis tave pasivys“ (9) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
19:00 Kriminalinis draminis serialas „Trumpas žodis NE“ (3) (Ukraina, 2017 m.) (N-7)
20:00 Kriminalinis draminis serialas „Trumpas žodis NE“ (4) (Ukraina, 2017 m.) (N-7)
21:00 Romantinis draminis serialas „Pirmakursė“ (2) (Rusija, 2016 m.) (N-7)
22:10 Karo drama „Uždrausta meilė“ (Rusija, 2015 m.) (N-7)
00:00 Romantinis draminis serialas „Praeitis tave pasivys“ (9) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
01:00 Romantinis draminis serialas „Pirmakursė“ (2) (Rusija, 2016 m.) (N-7)

| TV1000

06:10 Laiko mašina
08:05 13 rajonas
09:45 Paskutinis skambutis į nežinią!
11:25 Intuicija
13:10 Pasmerkti sužadėtiniai
14:55 Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2
16:45 Kivirčas
18:15 Laiko mašina
20:10 Šykštuolis
21:55 Laimė akimirksniu
23:50 Atleisk, bet noriu tave vesti
01:55 Kapitono Korelio mandolina
04:20 Pagalbos šauksmas

| TV1000 Premium

06:00 Sibiras
08:10 Šnipas, kuris mane išdūrė
10:30 7 dienos Entebėje
12:40 Slaptasis augintinių gyvenimas
14:05 Brangenybių medžiotojai
16:00 Nuostabioji moteris
18:20 Blogos mamos ir jų Kalėdos
20:00 Vabaliukų istorijos
22:00 Neišjunk šviesos
23:35 Valstybės paslaptis
01:30 Išvarymas 2
03:50 Neįmanoma misija. Slaptoji tauta

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau