| Balticum auksinis

07:00 Romantinė drama „Gili aistros jūra“ (D.Britanija, Australija, 2011 m.) (N-7)
09:00 Biografinė drama „Sąmyšis galvoje“ (Airija, Kanada, 2016 m.) (N-7)
11:00 Drama „Medžioklė“ (Danija, Švedija, 2012 m.) (N-7)
13:00 Fantastinė drama „Milžinas“ (Kanada, JAV, Ispanija, 2016 m.) (N-7)
15:00 Fantastinė komiška drama „Kažkas nuostabaus“ (Italija, 2012 m.) (N-7)
17:00 Trileris „Tavo draugija“ (JAV, Kanada, 2012 m.) (N-7)
19:00 Romantinė komedija „Besibučiuojantys žmonės“ (Prancūzija, Belgija, 2013 m.) (N-7)
21:00 Komiška karo drama „Kartą Vokietijoje“ (Vokietija, Liuksemburgas, Belgija, 2017 m.) (N-7)
23:00 Kriminalinė veiksmo komedija „Kultūristai“ (JAV, 2013 m.) (N-14)
01:00 Istorinė nuotykių drama „Devintojo legiono erelis“ (JAV, D.Britanija, 2011 m.) (N-14)

| Balticum Platinum

07:00 Kriminalinis draminis serialas „Pamatyti vaivorykštę“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
08:10 Romantinė drama „Paryžietė“ (Rusija, 2018 m.)
10:00 Komedija „Kalėdų Seni, gelbėk! (Rusija, 2015 m.)
12:00 Kriminalinis draminis serialas „Pamatyti vaivorykštę“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
13:10 Romantinė tragikomedija „Basomis per dangų“ (Rusija, 2015) (N-7)
15:00 Kriminalinis draminis serialas „Trumpas žodis NE“ (6) (Ukraina, 2017 m.) (N-7)
16:00 Romantinis draminis serialas „Prisiekiu amžinai tave mylėti“ (3) (Ukraina, 2017 m.) (N-7)
17:00 Romantinis draminis serialas „Prisiekiu amžinai tave mylėti“ (4) (Ukraina, 2017 m.) (N-7)
18:00 Kriminalinis draminis serialas „Pamatyti vaivorykštę“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)
19:00 Romantinis draminis serialas „Besirenkant lemtį“ (2) (Ukraina, 2017 m.)
20:00 Drama „Visa mūsų viltis“ (Rusija, 2016 m.) (N-7)
22:00 Romantinis draminis serialas „Perlinės vestuvės“ (3) (Rusija, 2016 m.)
23:00 Romantinis draminis serialas „Perlinės vestuvės“ (4) (Rusija, 2016 m.)
01:00 Kriminalinis draminis serialas „Pamatyti vaivorykštę“ (4) (Ukraina, 2016 m.) (N-7)

| TV1000

07:00 Užmirštieji
JAV, fantastinis veiksmo filmas, 2013
09:25 Kiti
11:30 Šeiminis apiplėšimas
13:15 Betchovenas
14:55 Užmiršti
16:35 Laivų mūšis
19:10 Talentingasis misteris Riplis
21:50 Niujorko gaujos
01:00 Žiurkių lenktynės
03:20 Ruduo Niujorke
05:10 Idealus pabėgimas

| TV1000 Premium

06:00 Teris ir užburta aušros karalystė
Meksika/JAV, Komedija, 2018
08:25 Šunų sala
10:40 Didysis kačių pabėgimas
12:40 Benas grįžo į namus
14:40 Šaltas kraujas
16:50 Kukulis
18:40 Vakarinė mokykla
20:30 Diunkerkas
22:15 Super Džonis smogia
23:40 Ugnies žiedas
01:50 Džekas milžinų nugalėtojas
03:40 Mirtingos mašinos

Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau