Karo žirgas (War Horse)

2019-03-30 21:00 per

JAV, Karo drama, 2011.
Rež. Steven Spielberg. Vaid.: Jeremy Irvine, Peter Mullan, Emily Watson, Niels Arestrup, David Thewlis ir kiti.
Reitingas: N-7

Jaudinanti drama, paliesianti jautriausias stygas, sužavėjusi Oskarų komisiją ir kūrėjams pelniusi net 6 garbingas nominacijas.

Siekdamas apmarinti žmonos nerimą, ūkininkas Tedas nuperka jai grynakraujį žirgą. Tai ne darbinis arklys. Tedo sūnus Albertas jį treniruoja, globoja ir duoda Džojo vardą. Paauglys labai susidraugauja su eikliu, protingu žirgu, bet tėtis, stokodamas pinigų, parduoda Džojį Anglijos kavalerijai. Vėliau žirgas nuplukdomas į Prancūziją, po vokiečių puolimo pereina į jų rankas, paskui dar kelis sykius pakeičia savininkus. Galiausiai jis vėl grįžta pas britus ir keliauja į Pirmojo pasaulinio karo fronto linijas. Čia jau tarnauja ir Albertas. Ar šiedu draugai susitiks? Ar jiems lemta ištverti karą? Kaip karo siaubus mato pats Džojis?

Šis filmas išskirtinis tuo, kad pagrindinis veikėjas ir pagrindinė figūra yra ne žmogus, o žirgas. Jį "vaidino" net 14 žirgų. Filmas pastatytas pagal 1-ojo pasaulinio karo metais išleistą to paties pavadinimo apsakymą vaikams, vadinamą vienu iškiliausių kūrinių apie draugystę ir karą.


Norint užtikrinti geriausią naršymo patirtį svetainė naudoja slapukus.
Privatumo politika
Supratau