TVP1

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 08-28
05:05 Zagadkowa Jedynka
05:55 Zakończenie dnia
06:20 TELEZAKUPY
07:00 Audycje referendalne
07:15 Klan - odc. 2773
07:40 Natura w Jedynce - Oceany - cz. 6. Ocean Indyjski. Wody przybrzeżne.
08:35 TELEZAKUPY
09:00 Wiadomości
09:15 Pogoda poranna
09:20 Polityka przy kawie
09:40 Narodziny Solidarności
09:45 TELEZAKUPY
10:00 Egzamin z życia - odc. 50
11:00 Przystań - odc. 12/13 - Plecaczek
12:00 Przystań - odc. 13/13 - Egzamin
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:35 Magazyn Rolniczy - Polska hodowla ziemniaków
13:55 Natura w Jedynce - Oceany - cz. 7. Morze Śródziemne
15:00 Młodzi pytają o Sierpień
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Audycje referendalne
16:30 Gwiazdy, hity, historie - Maria Koterbska
16:45 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 102 (seria II, odc. 54)
17:45 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 5
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:30 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 103 (seria II, odc. 55)
19:35 Lekkoatletyka - MŚ - Pekin 2015
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Barum
21:10 Pogoda
21:25 Surferka z charakterem
23:20 Idealni nieznajomi
00:25 Glina - odc. 12/25
01:05 Pogorzelisko
03:20 Palimpsest
04:55 Notacje - Jacek Fedorowicz. Zasłużone peany
Rytoj - 08-29
05:20 Sarid
06:10 Zakończenie dnia
06:35 Klan - odc. 2774
07:00 Audycje referendalne
07:20 Ekspres Miłosierdzia - odc. 23 - wolontariat więźniów
07:50 Pełnosprawni - odc. 120
08:10 Las bliżej nas - odc. 63 Aktywna turystyka w lesie
08:30 Odnawialne źródła energii - Niewyczerpalne energie - Zdrowsza biomasa
09:00 Rok w ogrodzie
09:25 Naszaarmia.pl - odc. 176
09:50 Innowacje dla Ciebie - /5/
10:20 Chichot losu - odc. 13/13 - Przyszywani
11:20 Surferka z charakterem
13:10 Narodziny Solidarności
13:25 Okrasa łamie przepisy - Na klopsy do Iławy
14:05 Wakacyjny peleton gwiazd - /5/
14:35 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Pekin - dzień 8 - sesja popołudniowa ( studio )
14:45 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Pekin - dzień 8 - sesja popołudniowa
16:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Pekin - dzień 8 - sesja popołudniowa ( studio )
16:35 Audycje referendalne
16:50 Downton Abbey II - odc. 6/8
18:00 Teleexpress
18:20 Pogoda
18:30 Komisarz Alex - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Więzy krwi
19:30 Dama w czarnym welonie - odc. 11/12
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Barum
21:10 Pogoda
21:30 Eska Music Awards - Szczecin 2015 /1/
23:00 Eska Music Awards - Szczecin 2015 /2/
23:55 American Pie: Wesele
00:50 Narodziny Solidarności
01:35 Narodziny Solidarności
01:45 Zemsta - odc. 21
02:30 Zemsta - odc. 22
03:25 Downton Abbey II - odc. 6/8
04:25 Do białego rana - odc. 23
04:50 Do białego rana - odc. 24
Poryt - 08-30
05:15 Ostatnie dni księżnej Diany cz. 1
06:00 Zakończenie dnia
06:50 Klan - odc. 2775
07:15 Audycje referendalne
07:30 My Wy Oni
08:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
09:00 Tydzień
09:25 Paweł z Tarsu. Pojednanie światów - Żyd - Rzymianin - Chrześcijanin.
10:05 Ziarno - Prorok Ezechiel
10:35 Opole 2015 na bis /1/
11:05 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek
12:30 Narodziny Solidarności
12:40 Droga do zdrowia. Magazyn biegacza
12:55 Między ziemią a niebem
13:00 Anioł Pański
13:10 Między ziemią a niebem
13:50 Jeździectwo - JGWP - Finał, Jakubowice - skoki przez przeszkody
14:50 Tornister pełen uśmiechów
15:05 Korzenie - odc. 11/12
16:00 Korzenie - odc. 12/12
16:55 Audycje referendalne
17:05 Tornister pełen uśmiechów
17:30 Teleexpress
17:50 Pogoda
18:00 Wielki Mecz: Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN (studio)
18:15 Wielki Mecz: Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN ( I połowa)
19:40 Wielki Mecz: Gwiazdy TVP kontra Gwiazdy TVN ( studio )
20:00 Eska Music Awards - Szczecin 2015
20:20 Wiadomości naukowe
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:05 36. PKO Półmaraton Szczecin - kronika
21:12 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy - Rajd Barum
21:15 Pogoda
21:30 Ostatnie dni księżnej Diany cz. 1
22:30 Europa to my - koncert
23:40 Do białego rana - odc. 23
01:25 Narodziny Solidarności
01:30 Narodziny Solidarności
01:40 American Pie: Wesele
03:20 Deja vu
Pr - 08-31
06:05 Zakończenie dnia
06:15 TELEZAKUPY
06:50 Klan - odc. 2776
07:15 Audycje referendalne
07:30 Sprawa dla reportera
08:20 TELEZAKUPY
08:40 Czas dla Ciebie - Pasje
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:35 Narodziny Solidarności
09:40 TELEZAKUPY
10:00 Ranczo - odc. 1 (seria I, odc. 1) - Spadek
11:05 Korzenie - odc. 11/12
12:00 Korzenie - odc. 12/12
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:45 Ocalony świat - odc. 4 Gorąco i sucho
14:20 Zwierzęta Świata - David Attenborough i osobliwości świata przyrody cz. 3. Młodzi starcy
15:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 1
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:25 Audycje referendalne
16:35 Gwiazdy, hity, historie - Zbigniew Wodecki
16:50 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 161 (s. III, odc. 34)
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Jaka to melodia? - odc. 3125
19:00 Klan - odc. 2777
19:30 Świat się kręci - /360/
20:15 Przepis dnia - /241/
20:30 Wiadomości
21:00 PZU Festiwal Biegowy - Krynica-Zdrój
21:01 Sport
21:05 Tauron Lang Team Race - kronika
21:12 Pogoda
21:25 My Naród - koncert z okazji 35 - lecia NSZZ Solidarność
23:25 Ostatnie dni księżnej Diany cz. 2
00:00 Do białego rana - odc. 24
00:30 Kolumbowie - odc. 5/5 - Śmierć po raz drugi
01:20 Vinegar Hill
02:50 Narodziny Solidarności
03:00 Świat się kręci - /360/
03:50 Ostatnie dni księżnej Diany cz. 2
04:35 Vinegar Hill