TVP1

| Pridėti pasirinkimą

Vakar - 07-01
05:40 TELEZAKUPY
06:20 Klan - odc. 2718
06:45 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka.cz. 1. Ocean Arktyczny: zmrożone morze
07:35 TELEZAKUPY
07:55 Europa to My
08:40 Czas dla Ciebie - Pasje
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:35 TELEZAKUPY
09:55 Egzamin z życia - odc. 9/112
10:55 Anna German - odc. 2/10
12:00 Blondynka - odc. 13/13 - Ósmy kolor tęczy
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:35 Magazyn Rolniczy - Produkty tradycyjne z wieprzowiny
13:55 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka. cz. 2. Tajga. Największy las świata
15:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 13/13
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 2
16:50 Wspaniałe stulecie - odc. 25
17:50 Europa to My - skrót
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:30 Wspaniałe stulecie - odc. 26
19:35 Ranczo - odc. 78 (seria VI, odc. 13) - Poród amatorski
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:25 Szepty przeszłości - odc. 3/12
22:35 Anna German - odc. 2/10
23:35 07 zgłoś się - odc. 7/21 - Brudna sprawa
00:40 Niedawno w Polsce - Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 7
01:30 Ziemia obiecana - odc. 1/4
02:25 Notacje - Elżbieta Dzikowska. Zobaczyć jak najwięcej
02:35 Innowacje dla Ciebie - /2/
02:55 Wygnani do raju - odc. 2
03:55 Zagadkowa Jedynka
04:55 Zakończenie dnia
Šiandien - 07-02
05:00 Zagadkowa Jedynka
05:40 Zakończenie dnia
05:45 TELEZAKUPY
06:25 Klan - odc. 2719
06:45 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka. cz. 2. Tajga. Największy las świata
07:35 TELEZAKUPY
07:55 Europa to My
08:40 Innowacje dla Ciebie - /3/
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:35 TELEZAKUPY
09:55 Egzamin z życia - odc. 10
10:50 Dama w czarnym welonie - odc. 3/12
12:00 Blondynka - odc. 14 (seria II, odc. 1) - Początek końca świata
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:35 Smaki polskie - Indyk na szybko
13:55 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka. cz. 3. Tundra: lodowa pustynia
15:00 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 1/13
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 3
16:50 Wspaniałe stulecie - odc. 27
17:50 Europa to My - skrót
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Wspaniałe stulecie - odc. 28
19:35 Ranczo - odc. 79 (seria VII, odc. 1) - Wielbicielka z Warszawy
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:30 Ojciec Mateusz - odc. 115 (seria IX odc. 7) Daleki krewny
22:25 Sprawa dla reportera
23:25 07 zgłoś się - odc. 8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę?
00:50 Niedawno w Polsce - Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 8
01:25 Naszaarmia.pl - odc. 167
01:50 Sprawa dla reportera
02:55 Głową w mur - odc. 6
03:45 Notacje - Ewa Starowieyska. Biała kartka
04:00 Szepty przeszłości - odc. 3/12
Rytoj - 07-03
05:15 Zakończenie dnia
05:55 TELEZAKUPY
06:35 Klan - odc. 2720
07:00 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Arktyka. cz. 3. Tundra: lodowa pustynia
07:55 Europa to My
08:35 TELEZAKUPY
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:40 TELEZAKUPY
09:55 Egzamin z życia - odc. 11
10:55 Ptaki ciernistych krzewów - odc. 4/10
12:00 Blondynka - odc. 15 (seria II, odc. 2) - Ta piękna co zeszła na psy
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:35 Smaki polskie - Wieprzowina z grilla
13:55 Natura w Jedynce - Arctic - Zdumiewająca Arktyka. cz. 4. Islandia: kraina ognia i lodu
15:00 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 2/13
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 4
16:55 Wspaniałe stulecie - odc. 29
17:50 Europa to My - skrót
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:30 Wspaniałe stulecie - odc. 30
19:35 Ranczo - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Potęga immunitetu
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:15 Pogoda
21:25 Dziewczyna z indyjskim szmaragdem - odc. 3
22:25 Piątkowe kino akcji - Kick
00:35 Lato z Polskim Dokumentem - Werka
01:55 Piłka nożna - Copa America: mecz o 3 miejsce ( studio )
02:25 Piłka nożna - Copa America: mecz o 3 miejsce ( 1 poł. )
04:35 Zagadkowa Jedynka
Poryt - 07-04
06:40 Zmiennicy - odc. 13/15 - Spotkania z Temidą
07:45 Ekspres Miłosierdzia - odc. 15 - Uchodźcy
08:10 Pełnosprawni - odc. 112
08:30 Las bliżej nas - odc. 64 Retencja i rekultywacja
08:55 Odnawialne źródła energii - Niewyczerpalne energie - Z naturą
09:20 Rok w ogrodzie
09:50 Naszaarmia.pl - odc. 168
10:15 Innowacje dla Ciebie - /3/
10:35 Chichot losu - odc. 4/13 - Dzieci śmieci
11:35 Przystań - odc. 3/13 - Przyjaciółki
12:30 Opowieści z tysiąca i jednej nocy - Aladyn i Szeherezada - odc. 3
13:25 Pochwała żeglarstwa - Wielki, żeglarski świat
14:00 Jeździectwo - JGWP Warka - Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody
15:15 Zwierzęta świata - Tajemnice ptaków cz. 1. Poranny chór
15:55 Północ - Południe I - odc. 7/12
16:55 Downton Abbey - odc. 6/7
18:00 Teleexpress
18:20 Pogoda
18:30 Komisarz Alex - odc. 39 (seria III, odc. 13) - Krwistoczerwone róże
19:25 Dama w czarnym welonie - odc. 3/12
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:15 Pogoda
21:25 Opole 2015 na bis /4/
22:30 Piłka nożna - Copa America: FINAŁ ( studio )
22:55 Piłka nożna - Copa America: FINAŁ ( 1 poł. )
01:00 Głową w mur - odc. 6
01:20 Zemsta - odc. 5
02:05 Zemsta - odc. 6
02:55 Downton Abbey - odc. 6/7
03:55 Do białego rana - odc. 7
04:20 Do białego rana - odc. 8
04:50 Zakończenie dnia