TVP1

| Pridėti pasirinkimą

Vakar - 02-09
05:15 Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 20/22,
06:05 Zakończenie dnia
06:35 Klan - odc. 2884
06:55 TELEZAKUPY
07:35 Polscy bohaterowie wojenni cz 3. Cichociemni. Niewidzialni żołnierze
08:30 Jaka to melodia? - odc. 3256
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:40 Ferie w Polsce
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 26 (Ojciec Mateusz II odc. 13) - Łzy Ewy
11:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 109
11:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 269 (s. 4, odc. 50)
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:40 Natura w Jedynce - Koziorożec nubijski mistrz przetrwania
14:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /65/ - "Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa
15:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 110
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Okrasa łamie przepisy - Sandomierz pachnący serem
16:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 270 (s. 4, odc. 51)
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Jaka to melodia? - odc. 3257
18:55 Klan - odc. 2885
19:30 Świat się kręci - /467/
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:15 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Inwestuj z głową odc. 70 (seria IV, odc. 10)
21:25 # DEBATA
22:30 Co z oczu, to z serca
00:20 Yuma
01:40 Młodzi lekarze - odc. 6
02:30 Skutek uboczny - śmierć
04:15 Oto historia - Naród Hitlera cz, 1
Šiandien - 02-10
06:00 Po prostu
06:30 Klan - odc. 2885
06:45 Notacje - Nina Andrycz. Służyłam teatrowi
06:55 TELEZAKUPY
07:05 Zakończenie dnia
07:30 Natura w Jedynce - Koziorożec nubijski mistrz przetrwania
08:30 Jaka to melodia? - odc. 3257
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:40 Ferie w Polsce - Uniejów 6.02.2016
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 27 (Ojciec Mateusz II odc. 14) - Spowiedź
11:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 110
11:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 270 (s. 4, odc. 51)
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:40 Natura w Jedynce - Skarby natury na Kubie
14:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /60/ - "Kwiat jedej nocy" - Alibabki
15:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 111
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Okrasa łamie przepisy - Ser, wino i to coś
16:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 271 (s. 4, odc. 52)
17:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny ( studio )
18:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny ( 1 seria )
18:50 Teleexpress
19:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Trondheim - konkurs indywidualny ( 2 seria )
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:05 Pogoda
21:10 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Obrót bezgotówkowy odc. 71 (seria IV, odc. 11)
21:15 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1/4 (4): VfL Bochum - Bayern Monachium studio )
21:25 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1/4 (4): VfL Bochum - Bayern Monachium ( 1 poł. )
23:45 Po prostu
00:45 Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 20/22,
02:10 Co z oczu, to z serca
04:20 Cała zima bez ognia
Rytoj - 02-11
05:25 Zagadkowa Jedynka
06:00 Zakończenie dnia
07:15 TELEZAKUPY
07:50 Natura w Jedynce - Skarby natury na Kubie
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:15 Polityka przy kawie
09:40 Ferie w Polsce - Złotoryja, Zgorzelec, Bolesławiec
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 28 (Ojciec Mateusz II odc. 15) - Sekrety klasztoru
11:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 111
11:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 271 (s. 4, odc. 52)
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:30 Smaki polskie - na zielono, Do pieczenia, do smażenia, do zjedzenia szałwia i rozmaryn
13:45 Natura w Jedynce - W królestwie głowonogów
15:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 112
15:50 Wiadomości naukowe
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Okrasa łamie przepisy - Kulinarne wspomnienia z dzieciństwa w PGR
16:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 272 (s. 4, odc. 53)
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Jaka to melodia? - odc. 3258
18:55 Klan - odc. 2886
19:30 Świat się kręci - /468/
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:10 Pogoda
21:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Pierwsza lekcja ekonomii odc. 72 (seria IV, odc. 12)
21:30 Ojciec Mateusz - odc. 139 - Wyścig z czasem (Ojciec Mateusz XI odc. 5)
22:20 Sprawa dla reportera
23:20 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Zbuntowany Książe Harry
00:30 Mocne Kino - Skutek uboczny - śmierć
02:05 Naszaarmia.pl - odc. 200
02:30 Sprawa dla reportera
03:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Zbuntowany Książe Harry
04:20 Notacje - Izabella Wilczyńska - Szalawska. Studio Iwo Galla
04:35 Świat się kręci - /468/
Poryt - 02-12
05:00 Świat się kręci - /469/
05:55 Zakończenie dnia
06:30 Klan - odc. 2886
06:50 TELEZAKUPY
07:25 Natura w Jedynce - W królestwie głowonogów
08:25 Jaka to melodia? - odc. 3258
09:00 Wiadomości
09:10 Pogoda poranna
09:20 Polityka przy kawie
09:40 Ferie w Polsce - Muczne
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 29 (Ojciec Mateusz II odc. 16) - Egzamin
11:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 112
11:55 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 272 (s. 4, odc. 53)
13:00 Wiadomości
13:10 Agrobiznes
13:40 Natura w Jedynce - Kraina pośród chmur.
14:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /56/ - "Cicha woda" - Zbigniew Kurtycz
15:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 113
16:00 Wiadomości
16:10 Pogoda
16:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia płynąca winem
16:50 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 273 (s. 4, odc. 54)
17:45 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży - Kronika odc. 29
18:00 Teleexpress
18:15 Pogoda
18:25 Jaka to melodia? - odc. 3259
18:55 Klan - odc. 2887
19:30 Świat się kręci - /469/
20:30 Wiadomości
21:00 Sport
21:05 Pogoda
21:15 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Prawa konsumenckie odc. 73 (seria IV, odc. 13)
21:25 Poldark - Wichry losu - odc. 5
22:35 James Bond powraca - Tylko dla twoich oczu
00:20 Legenda pijanego mistrza
01:50 Żywe trupy [ser. III] - odc. 6/16
02:45 Chicago Fire - odc. 9/24
03:35 Homeland [ser. II] - odc. 9
04:30 Siła przewiercania