TVP Sport

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 01-24
09:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska -
10:45 Piłka nożna - Futsal: Ekstraklasa: KGHM Euromaster Chrobry Głogów - Piast Gliwice
12:20 Biegi narciarskie - Ski Classics - La Diagonela, St. Moritz - 65km
12:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs drużynowy
14:35 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/8 F (3)
16:15 Łyżwiarstwo figurowe - MENTOR Toruń Cup 2017
17:25 Pełnosprawni - odc. 1
17:55 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (1)
19:55 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (2)
21:40 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (3)
23:35 Magazyn hokejowy NHL
00:00 Echa stadionów
00:25 Piłka nożna - Futsal: Ekstraklasa: KGHM Euromaster Chrobry Głogów - Piast Gliwice
02:05 Mój najcenniejszy medal - Andrzej Bachleda
02:30 Zakończenie dnia
Rytoj - 01-25
08:50 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (1): Norwegia - Węgry
10:35 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (4): Słowenia - Katar
12:15 Pełnosprawni - odc. 1
12:40 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Zakopane - konkurs indywidualny
14:25 Piłka nożna - SC Freiburg vs FC Bayern München
16:25 Piłka nożna - Bayern Monachium TV
17:30 Magazyn hokejowy NHL
18:00 Wschodzące gwiazdy hokeja
18:20 Football Extra Time 3
18:55 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Legia Warszawa - Ulsan Hyundai FC
21:05 Zapasy - Krajowa Liga (6): Piotrków - Poznań
23:10 Finały Mundiali - Argentyna - Holandia 1978
23:30 Football Extra Time 2
00:05 Sportowy Wieczór
00:30 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (4)
02:15 Finały Mundiali - Argentyna - RFN 1986
02:40 Zakończenie dnia
Poryt - 01-26
09:00 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (2)
10:40 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (3)
12:20 Football Extra Time 3
12:50 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/4 F (4)
14:30 Magazyn hokejowy NHL
15:05 Zapasy - Krajowa Liga (6): Piotrków - Poznań
16:45 Piłka nożna - Barca TV Elbar - FC Barcelona
19:20 Piłka nożna - Barca TV
19:55 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy: Ostrawa - program dowolny par sportowych
21:40 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2 F (1)
23:35 Mój najcenniejszy medal - Jan Tomaszewski
00:00 Sportowy Wieczór
00:20 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Legia Warszawa - Ulsan Hyundai FC
02:00 Hokej na lodzie - NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals
04:40 Zakończenie dnia
Pn - 01-27
08:50 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2 F (1)
10:35 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy: Ostrawa - program dowolny par sportowych
12:00 Zapasy - Krajowa Liga (6): Piotrków - Poznań
13:40 Hokej na lodzie - NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals
15:55 Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Berlin (1) 500 m K i M
17:00 Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Berlin (1) - dekoracja 500m
17:15 Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Berlin (1) 100m K
17:45 Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Berlin (1) 1500m M
18:35 Mój najcenniejszy medal - Jan Tomaszewski
18:55 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy: Ostrawa - program dowolny solistek
21:40 Piłka ręczna mężczyzn - Mistrzostwa Świata: 1/2 F (2)
23:30 Futbol nie całkiem fair
00:00 Sportowy Wieczór
00:30 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy: Ostrawa - program dowolny par sportowych
02:00 Football Extra Time 3
02:25 Zakończenie dnia