TV3 Latvia

| Pridėti pasirinkimą

Šiandien - 09-04
05:00 Slepkavība 3
05:40 Reiz sensenos laikos 2
06:35 Džungļu krustojums
07:00 Šīna planēta
07:35 Dusmīgie bebri
08:00 Dzīves krustcelēs 5
09:00 Komisārs Reksis 3
10:00 Kāsla metode 5
11:05 Ekstrasensu cīņas 8
12:10 Ūsainā aukle 5
12:50 Dusmīgie bebri
13:20 Šīna planēta
13:50 Džungļu krustojums
14:25 Smieklīgākie videokuriozi 22
15:00 Sievu maiņa 5
16:00 Garšas mednieki 2
16:50 Skolotāji
18:00 Dzīves krustcelēs 5
19:00 TV3 Ziņas
19:35 Bez Tabu. 15 gadi!
21:00 Iepazīsties, mani vecāki
23:10 Diktators
00:55 Sievu maiņa 5
01:45 Sievu maiņa 5
02:30 Slepkavība 3
03:25 TV3 Ziņas
03:55 Bez Tabu
04:55 Programmas beigas
Rytoj - 09-05
05:00 Slepkavība 3
05:40 Reiz sensenos laikos 2
06:30 Papucīši
07:15 Monsuno
07:45 Mans mazais ponijs:draudzība ir brīnums 3
08:05 Pasaku vidusskola: Pavasaris
09:05 Lieliskais Zirnekļcilvēks 2
09:40 Lieliskais Zirnekļcilvēks 2
10:00 Auto ziņas 4
10:35 Misters Bīns
11:05 Filmiņa par Tīģeri
12:45 Vārdu maģija: Džoanna Roulinga. Neoficiālā biogrāfija
14:30 Iepazīsties, mani vecāki
16:50 Alise Brīnumzemē
19:00 TV3 Ziņas
19:35 Šreks
21:30 Leģenda par pēdējo gaisa pavēlnieku
23:35 Truša ala
01:25 Pilsētas tiesa
03:10 Slepkavība 3
03:55 TV3 Ziņas
04:25 Papucīši
04:55 Programmas beigas
Poryt - 09-06
05:00 Slepkavība 3
05:45 Lieliskais Zirnekļcilvēks 2
06:10 Lieliskais Zirnekļcilvēks 2
06:30 Papucīši
06:55 Papucīši
07:20 Monsuno
07:50 Mans mazais ponijs:draudzība ir brīnums 3
08:10 Kinomānija
08:50 Māmiņu klubs
09:25 Gatavo 3 mežā
10:00 Superbingo
11:05 Smieklīgākie videokuriozi 22
11:35 Smieklīgākie videokuriozi 22
12:20 Leģenda par pēdējo gaisa pavēlnieku
14:30 Šreks
16:20 TV3 īpašais sezonas atklāšanas šovs „Es mīlu Tevi, Latvija”
19:00 Nekā personīga
20:00 Ceļojums uz Zemes centru
21:55 Mūmija atgriežas
00:40 Garantētais medījums
02:35 Kā balta lapa
03:50 Slepkavība 3
04:35 Papucīši
04:55 Programmas beigas
Pr - 09-07
05:00 Slepkavība 3
05:40 Ūsainā aukle 5
06:10 Smieklīgākie videokuriozi 22
06:40 Džungļu krustojums
07:10 Šīna planēta
07:40 Dusmīgie bebri
08:00 Dzīves krustcelēs 5
09:00 Komisārs Reksis 3
10:00 Pēdējais īstais vīrs 3
10:30 Pēdējais īstais vīrs 3
11:00 Māmiņu klubs 8
11:35 Gatavo 3 mežā
12:05 Ūsainā aukle 5
12:35 Ūsainā aukle 5
13:10 Dusmīgie bebri
13:45 Šīna planēta
14:15 Spēka reindžeri samuraji
14:40 Sievu maiņa 5
15:40 Smieklīgākie videokuriozi 22
16:15 UgunsGrēks 13
16:55 Skolotāji
18:00 Dzīves krustcelēs 5
19:00 TV3 Ziņas
19:35 Bez Tabu
20:20 UgunsGrēks 14
21:00 Saimnieks meklē sievu 3
22:05 Bulta
23:05 Krīze 1
00:05 Ceļojums uz Zemes centru
01:55 Nekā personīga
02:45 Komisārs Reksis 3
03:40 TV3 Ziņas
04:10 Bez Tabu
04:55 Programmas beigas