TV Polonia

| Pridėti pasirinkimą

An - 03-04
05:10 Polonia w Komie - Maroko - Kamperomaniacy (424)
05:20 Barwy szczęścia - odc. 1028
05:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
06:30 Informacje kulturalne
06:45 Polska i świat z historią w tle - Kresowym szlakiem: Jaremcze i Worochta
07:05 Świat się kręci - /113/
07:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (211)
08:25 Sześć milionów sekund - odc. 1/19 Płacz wilka morskiego
09:00 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:40 Galeria - odc. 123
13:00 Barwy szczęścia - odc. 1028
13:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 1
13:35 Wiadomości
13:50 Czas honoru - odc. 73* "Sąd leśny"
14:50 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Bocian ciemnego lasu
15:30 TOMASZ LIS NA ŻYWO
16:30 Informacje kulturalne
16:50 Złotopolscy - odc. 891* - Kto pobił Marka
17:20 Fascynujące Śląskie - Stanisław Janicki
17:55 Galeria - odc. 123
18:20 Polonia w Komie - Hiszpania - Tomek Burza (423)
18:30 Opole 2009 na bis
18:50 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 1
18:55 Bal w Operze - Julian Tuwim - 24. Przegląd Piosenki Aktorskiej
19:50 Barwy szczęścia - odc. 1028
20:25 Informacje kulturalne
20:45 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 4 - Niepokój i troska
21:00 Wiadomości
21:25 Sport
21:35 Pogoda
21:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 1
21:50 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5)
22:45 Polonia w Komie - Maroko - Kamperomaniacy (424)
23:00 Polonia 24
23:45 Hala odlotów (s. II, odc. 24) - Co wolno bohaterom?
00:50 Fascynujące Śląskie - Stanisław Janicki
01:10 Nie ma jak Polska - odc. 42 Łódzkie - trochę piekła, trochę nieba
01:45 Galeria - odc. 123
02:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 1
02:15 Sześć milionów sekund - odc. 1/19 Płacz wilka morskiego
02:45 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 4 - Niepokój i troska
03:00 Wiadomości
03:25 Sport
03:30 Pogoda
03:45 Ojciec Mateusz - odc. 126 - Słowo faceta (seria X odc. 5)
04:35 Polonia 24
Tr - 03-05
05:10 Polonia w Komie - USA - Leszek (425)
05:20 Barwy szczęścia - odc. 1029
05:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (24) mont. 2013
06:35 Zapiski Łazęgi - Zielony Suchań
06:45 Wilnoteka
07:10 Kazimierz Kowalski zaprasza
08:10 Ex Libris - odc. 160
08:30 Rozalka Olaboga - Odc. 3* Klimek
09:00 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:40 Galeria - odc. 124
13:00 Barwy szczęścia - odc. 1029
13:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 3
13:35 Wiadomości
13:45 Głęboka woda - sezon II odc. 8/12* "Terapia rodzinna"
14:50 Nie ma jak Polska - odc. 42 Łódzkie - trochę piekła, trochę nieba
15:25 Sztuka życia - odc. 65 Emilian Kamiński
15:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
16:30 Notacje - Stanisław Ciosek. Okrągły stół i moja wiara
16:50 Złotopolscy - odc. 892* - Kobiety są dziwne
17:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej
17:55 Galeria - odc. 124
18:20 Polonia w Komie - Maroko - Kamperomaniacy (424)
18:30 Teleexpress
18:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 3
18:55 Muzyka Filmowa Krzesimira Dębskiego (Fragmenty Koncertu Galowego "Za Zasługi dla Polski i Polaków poza granicami Kraju")
19:50 Barwy szczęścia - odc. 1029
20:25 Wilnoteka
20:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 6/20 - Muzyczne popołudnie
21:00 Wiadomości
21:30 Sport
21:35 Pogoda
21:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 3
21:50 Siostry - odc. 10/13 - Szaleństwo dziadka
22:45 Polonia w Komie - USA - Leszek (425)
23:00 Polonia 24
23:45 Kabaretowy Klub Dwójki
00:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
01:15 Made in Poland
01:45 Galeria - odc. 124
02:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 3
02:15 Rozalka Olaboga - Odc. 3* Klimek
02:40 Dobranocka za oceanem - Bąblandia - Ptaszek
02:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 6/20 - Muzyczne popołudnie
03:00 Wiadomości
03:25 Sport
03:30 Pogoda
03:45 Siostry - odc. 10/13 - Szaleństwo dziadka
04:35 Polonia 24
Kt - 03-06
05:10 Polonia w Komie - (426)
05:20 Barwy szczęścia - odc. 1030
05:50 Riese - Tajemnice wykute w skale
06:50 Informacje kulturalne
07:05 Świat się kręci - /114/
08:00 A miał być ogrodnikiem
08:25 Plecak pełen przygód - odc. 5/13
09:00 Pytanie na śniadanie
12:00 Polonia 24
12:40 Galeria - odc. 125
13:00 Barwy szczęścia - odc. 1030
13:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5
13:35 Wiadomości
13:50 M jak miłość - odc. 1034
14:45 Siostry - odc. 10/13 - Szaleństwo dziadka
15:40 O pieśni, co wiedzie do wolności
16:10 Ciepło na lata - Remont jako droga do zwiększenia energooszczędności budynku
16:35 Złotopolscy - odc. 893* - Bohater w akcji
17:00 Tygodnik Kulturalny
17:55 Galeria - odc. 125
18:20 Polonia w Komie - USA - Leszek (425)
18:30 Teleexpress
18:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5
18:55 Kabaretowy Klub Dwójki
19:50 Barwy szczęścia - odc. 1030
20:25 Informacje kulturalne
20:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik-Pok odc.15 - Parasol wujka
21:00 Wiadomości
21:25 Sport
21:35 Pogoda
21:45 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5
21:55 Komisarz Alex - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Zabójcza namiętność
22:45 Polonia w Komie - (426)
23:00 Polonia 24
23:45 Glina - odc. 5/12
00:45 O pieśni, co wiedzie do wolności
01:45 Galeria - odc. 125
02:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 5
02:15 Plecak pełen przygód - odc. 5/13
02:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik-Pok odc.15 - Parasol wujka
03:00 Wiadomości
03:25 Sport
03:30 Pogoda
03:45 Komisarz Alex - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Zabójcza namiętność
04:35 Polonia 24
Pn - 03-07
05:15 Polonia w Komie - Shangau - Maciek (427)
05:20 Barwy szczęścia - odc. 1031
05:55 W dół kolorowym wzgórzem
07:10 Świat się kręci - /115/
08:00 Wilnoteka
08:25 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Stary młyn
08:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 3/7 - Znowu razem
09:00 Pytanie na śniadanie
11:50 Polonia w Komie - Anglia - Marcin (426)
12:00 Polonia 24
12:40 Galeria - odc. 126
13:00 Barwy szczęścia - odc. 1031
13:25 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 9
13:35 Wiadomości
13:50 M jak miłość - odc. 1035
14:50 Komisarz Alex - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Zabójcza namiętność
15:35 Zapiski Łazęgi - Zielony Suchań
15:50 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 30 Woda
16:25 Złotopolscy - odc. 894* - Jak społeczeństwo współpracuje z policją
17:00 Hala odlotów (s. II, odc. 24) - Co wolno bohaterom?
17:55 Galeria - odc. 126
18:20 Polonia w Komie - Anglia - Marcin (426)
18:30 "Alternatywy 4", czyli jak się robi kultowy serial
18:40 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 9
18:55 Cztery pory roku i 10 - lecie grupy Mo Carta (PaKA 2007) - (1)
19:50 Barwy szczęścia - odc. 1031
20:25 Ex Libris - odc. 161
20:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 4
21:00 Wiadomości
21:25 Pogoda
21:30 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 9
21:35 Na dobre i na złe - odc. 547 - Operacja, której nie było.
22:30 "Alternatywy 4", czyli jak się robi kultowy serial
22:45 Polonia w Komie - Shangau - Maciek (427)
23:00 Polonia 24
23:45 W dół kolorowym wzgórzem
00:45 Riese - Tajemnice wykute w skale
01:45 Galeria - odc. 126
02:10 Łamigłówka - Zimowe Igrzyska Polonijne 9
02:15 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Stary młyn
02:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki odc.3/7 - Znowu razem
02:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 4
03:00 Wiadomości
03:20 Sport
03:25 Pogoda
03:35 Na dobre i na złe - odc. 547 - Operacja, której nie było.
04:25 "Alternatywy 4", czyli jak się robi kultowy serial
04:40 Polonia 24