| PBK

01:15 Detektyas „Juodųjų strazdų“ paslaptis“
02:45 Melodrama „Sėkmė“
04:10 Mados nuosprendis
05:25 Juokingi vaizdeliai
06:00 Informacinė žinių laida "EURONEWS"
06:25 Naujienos
06:30 Vaikų klubas
07:00 Labas rytas
09:00 Naujienos
09:25 Labas rytas
11:00 „Gyvenk sveikai!“
12:00 Naujienos (su subtitrais)
12:20 Daugiaserijinis filmas „Petras Leščenko. „Viskas, kas buvo...“
14:45 Naujienos
15:00 Kartu su visais
15:55 Mados nuosprendis
16:55 Vyriška/Moteriška
17:55 Susituokime
18:55 Tegul kalba
20:00 Laikas
20:35 „Lietuvos laikas. Orų prognozė“ (rusų kalba)
21:00 „Brangi laida“
21:15 Premjera. Daugiaserijinis filmas „Melas vardan išsigelbėjimo“
22:10 Daugiaserijinis filmas „Petras Leščenko“.“Viskas, kas buvo....“"
00:20 Vakaras su Urgantu
00:50 Nakties naujienos
01:05 Informacinė žinių laida "EURONEWS"
01:30 Vaidybinis filmas „Bėgimas“
04:35 Mados nuosprendis

| REN Lietuva

00:05 Serialas „Paskutinė meistro paslaptis“
07:00 Premjera. Vaikų klubas. „Vrumizas“
07:15 Serialas „Turistai“
08:00 „Žvalus rytas!“
08:45 „Tinkama priemonė“
09:40 „Šeimos dramos“
11:25 „Gyva tema“
12:20 „Dar ne vakaras“
13:15 „Žiūrėti visiems!“
13:45 Serialas. „Paskutinė meistro paslaptis“
15:25 Serialas „Kardas“
17:25 „Tinkama priemonė“
18:25 „Šeimos dramos“
20:25 Premjera. „Kviestinė vakarienė“
21:30 „Čapman paslaptys“
23:25 Premjera. „Žiūrėti visiems!“
00:20 Serialas „Paskutinė meistro paslaptis“

| RTVi

02:00 Новости RTVi (12+)
. Информационные.
02:25 Особое мнение (12+)
03:00 Мотыльки (4-я серия) (16+)
04:00 Американский ликбез (Русские американцы) (12+)
04:30 Американский ликбез (Автомобили) (12+)
05:00 Американский ликбез (Аляска) (12+)
05:30 Американский ликбез (Американская армия) (12+)
06:00 Позднее раскаяние (5-я серия) (16+)
06:45 Позднее раскаяние (6-я серия) (16+)
07:35 Мультфильмы (12+)
08:30 Лапушки (1-я серия) (16+)
09:30 Начать сначала (3-я серия) (16+)
10:25 Мультфильмы (12+)
12:00 Иван да Марья (12+)
13:30 Позднее раскаяние (7-я серия) (16+)
14:15 Позднее раскаяние (8-я серия) (16+)
15:10 Мастер и Маргарита (3-я серия) (16+)
16:05 Мастер и Маргарита (4-я серия) (16+)
17:00 Новости RTVi (12+)
17:10 Особое мнение (12+)
18:00 Лапушки (2-я серия) (16+)
19:00 Новости RTVi (12+)
19:10 Особое мнение (12+)
19:50 Мастер и Маргарита (5-я серия) (16+)
20:40 Мастер и Маргарита (6-я серия) (16+)
21:35 Русский акцент (12+)
22:00 Новости RTVi (12+)
22:25 Особое мнение (12+)
23:05 Начать сначала (4-я серия) (16+)
23:55 Позднее раскаяние (7-я серия) (16+)
00:40 Позднее раскаяние (6-я серия) (16+)
01:35 Русский акцент (12+)
02:00 Новости RTVi (12+)
02:25 Особое мнение (12+)
03:00 Лапушки (1-я серия) (16+)
04:00 Американский ликбез (Русские американцы) (12+)
04:30 Американский ликбез (Автомобили) (12+)

| STS-CTC

02:10 Viena už visus
Komiškas serialas
02:35 Istorijos detaliai
03:00 Istorijos detaliai
03:25 Negali būti
04:10 Papini Dochki
04:35 Papini Dochki
05:00 6 kadrai
05:10 Ranetki
05:55 Programos pabaiga
06:00 Tėčio dukros 5
06:25 Tėčio dukros 5
06:50 Noriu tikėti
07:15 Infomanija
07:40 Fiksikai
07:45 Fiksikai
07:50 Fiksikai
07:55 Fiksikai
08:00 Fiksikai
08:15 Fiksikai
08:20 Fiksikai
08:25 Fiksikai
08:30 Pasaulio stogas
09:00 Negali būti
10:00 Jeralaš
10:10 Jeralaš
10:30 Jeralaš
10:40 Jeralaš
10:50 Jeralaš
11:00 Kremliaus kursantai
12:00 Kremliaus kursantai
13:00 Tėčio dukros 5
13:30 Tėčio dukros 5
14:00 Uralskie pelmeni
15:00 6 kadrai
15:30 Pasaulio stogas
16:00 Uralskie pelmeni
16:30 Uralskie pelmeni
17:00 Voroninai
17:30 Viešbutis „Eleonas“
18:00 Laivas
19:00 Uralskie pelmeni
19:30 Uralskie pelmeni
20:00 Virtuvė 3
20:30 Viešbutis „Eleonas“
21:00 Laivas
22:00 Uralskie pelmeni
23:00 Virtuvė 3
23:30 Piršlė
00:00 Piršlė
00:30 6 kadrai
01:00 Kremliaus kursantai
01:45 Viena už visus
02:10 Viena už visus
02:35 Istorijos detaliai
03:00 Istorijos detaliai
03:25 Negali būti
04:10 Papini Dochki
04:35 Papini Dochki